Acasă › Angajatori › Sky Pyramid LLC
Sky Pyramid LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Sky Pyramid LLC a depus 19 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 19. Salariu mediu oferit: $102.690.
Sponsorizează Sky Pyramid LLC vize H-1B?
Sky Pyramid LLC a depus 19 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 21 iun. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| RPA Developer | 4 | $98.894 |
| Software Engineer | 3 | $114.026 |
| Business Systems Analyst | 3 | $85.342 |
| Network Architect | 2 | $108.555 |
| Oracle DBA | 2 | $90.022 |
| SAP FICO | 2 | $102.690 |
| Mechanical Design Engineer | 1 | $87.381 |
| Software Developer (Oracle Fusion Financials) | 1 | $107.000 |
| Project Manager | 1 | $70.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 15 | $102.690 |
| An fiscal 2025 | 4 | $101.500 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- Chicago, IL4
- Charlotte, NC2
- McLean, VA2
- Blue Bell, PA2
- New Albany, OH2
- Irving, TX2
- Cincinnati, OH2
- Dallas, TX1
- Sheridan, WY1
- The Woodlands, TX1
Ocuații
- Software Developers10
- Computer Systems Analysts3
- Computer Network Architects2
- Database Administrators2
- Mechanical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $70.000 Nivel II | Sheridan, WY | 21 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $96.000 Nivel II | The Woodlands, TX | 3 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Developer (Oracle Fusion Financials) | $107.000 Nivel II | Chicago, IL | 17 oct. 2024 | 18 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $107.000 Nivel II | Chicago, IL | 11 oct. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| RPA Developer | $106.974–$107.000 Nivel II | Charlotte, NC | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Oracle DBA | $90.022–$90.100 Nivel II | Irving, TX | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $85.342–$85.400 Nivel II | New Albany, OH | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| RPA Developer | $90.813–$90.900 Nivel II | Cincinnati, OH | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $114.026–$114.100 Nivel II | McLean, VA | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Network Architect | $108.555–$108.600 Nivel II | Blue Bell, PA | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| SAP FICO | $102.690–$102.700 Nivel II | Chicago, IL | 11 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $85.342–$85.400 Nivel II | New Albany, OH | 5 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| SAP FICO | $102.690–$102.700 Nivel II | Chicago, IL | 4 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| RPA Developer | $90.813–$90.850 Nivel II | Cincinnati, OH | 3 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Network Architect | $108.555–$108.600 Nivel II | Blue Bell, PA | 3 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Software Engineer | $114.026–$114.100 Nivel II | McLean, VA | 3 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Oracle DBA | $90.022–$90.100 Nivel II | Irving, TX | 3 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Mechanical Design Engineer | $87.381–$87.400 Nivel II | Dallas, TX | 30 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| RPA Developer | $106.974–$107.000 Nivel II | Charlotte, NC | 30 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).