Acasă › Angajatori › SPIN Analytics and Strategy, LLC
SPIN Analytics and Strategy, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
SPIN Analytics and Strategy, LLC a depus 27 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 25. Salariu mediu oferit: $114.400.
Sponsorizează SPIN Analytics and Strategy, LLC vize H-1B?
SPIN Analytics and Strategy, LLC a depus 27 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 18 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| BI Analyst (SPOTFIRE) | 4 | $130.000 |
| Senior Data Engineer | 2 | $142.500 |
| Solution Architect | 2 | $117.000 |
| Product Marketing Professional | 2 | $70.000 |
| Salesforce Administrator | 2 | $108.250 |
| Web Analytics Engineer | 1 | $114.400 |
| Data Engineer | 1 | $138.000 |
| Data Analyst | 1 | $98.000 |
| Experience Analyst | 1 | $140.000 |
| Software Product Owner | 1 | $104.000 |
| Business Intelligence Analyst | 1 | $114.400 |
| Software Quality Assurance | 1 | $103.000 |
| Agile Project Manager | 1 | $98.800 |
| Mainframe Developer - COBOL/DB2 Systems | 1 | $146.500 |
| DevOps Engineer | 1 | $92.500 |
| Network Monitoring Engineer | 1 | $93.000 |
| Software Developer | 1 | $147.000 |
| Software Developers, Applications | 1 | $150.000 |
| Senior UX Designer | 1 | — |
| Machine Learning Engineer | 1 | $174.400 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $130.000 |
| An fiscal 2024 | 8 | $114.400 |
| An fiscal 2025 | 9 | $104.000 |
| An fiscal 2026 | 3 | $142.950 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)37 %
- Nivel II (calificat)19 %
- Nivel III (experimentat)37 %
- Nivel IV (plin competență)7 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
- San Jose, CA12
- Hermitage, TN3
- Sunnyvale, CA2
- Fremont, CA2
- Spring, TX2
- Spring Hill, TN1
- Bothell, WA1
- Frisco, TX1
- Pleasanton, CA1
- Franklin, TN1
- Livermore, CA1
Ocuații
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Data Scientists6
- Business Intelligence Analysts3
- Software Developers3
- Market Research Analysts and Marketing Specialists2
- Database Administrators2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Software Developers, Applications1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Web and Digital Interface Designers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Salesforce Administrator | $111.500 E-3 · Nivel III | Spring, TX | 18 iun. 2026 | 15 nov. 2026 | Certificat |
| Machine Learning Engineer | $174.400 Nivel II | San Jose, CA | 7 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Senior UX Designer | $186.800 Nivel IV | Livermore, CA | 7 mai 2026 | 14 mai 2026 | Retras |
| Software Developers, Applications | $150.000 Nivel I | San Jose, CA | 15 sept. 2025 | 25 nov. 2025 | Certificat |
| Software Quality Assurance | $103.000 Nivel I | San Jose, CA | 17 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Agile Project Manager | $98.800 Nivel I | San Jose, CA | 11 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Mainframe Developer - COBOL/DB2 Systems | $146.500 Nivel I | San Jose, CA | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| DevOps Engineer | $92.500 Nivel I | San Jose, CA | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Developer | $147.000 Nivel I | San Jose, CA | 9 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Network Monitoring Engineer | $93.000 Nivel I | San Jose, CA | 9 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Business Intelligence Analyst | $114.400 Nivel III | Franklin, TN | 24 feb. 2025 | 25 mar. 2025 | Certificat |
| Software Product Owner | $104.000 Nivel I | San Jose, CA | 22 oct. 2024 | 29 oct. 2024 | Certificat |
| Salesforce Administrator | $105.000 E-3 · Nivel III | Spring, TX | 13 sept. 2024 | 15 nov. 2024 | Certificat |
| Experience Analyst | $140.000 Nivel III | Pleasanton, CA | 5 aug. 2024 | 14 sept. 2024 | Certificat |
| Product Marketing Professional | $70.000 Nivel I | San Jose, CA | 31 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Product Marketing Professional | $70.000 Nivel I | San Jose, CA | 31 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Solution Architect | $132.000 Nivel II | San Jose, CA | 31 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| BI Analyst (SPOTFIRE) | $114.400 Nivel III | Hermitage, TN | 8 ian. 2024 | 16 ian. 2024 | Certificat |
| BI Analyst (SPOTFIRE) | $130.000 Nivel III | Hermitage, TN | 8 dec. 2023 | 1 iun. 2024 | Certificat, apoi retras |
| BI Analyst (SPOTFIRE) | $130.000 Nivel III | Hermitage, TN | 7 dec. 2023 | 1 iun. 2024 | Retras |
| Solution Architect | $102.000 Nivel II | Fremont, CA | 4 mai 2023 | 5 iun. 2023 | Certificat |
| BI Analyst (SPOTFIRE) | $130.000 Nivel III | Spring Hill, TN | 13 mar. 2023 | 1 mai 2023 | Certificat |
| Senior Data Engineer | $142.500 Nivel III | Sunnyvale, CA | 30 nov. 2022 | 8 ian. 2023 | Certificat, apoi retras |
| Senior Data Engineer | $142.500 Nivel III | Sunnyvale, CA | 4 mai 2022 | 14 mai 2022 | Certificat, apoi retras |
| Data Engineer | $138.000 Nivel IV | Frisco, TX | 31 aug. 2021 | 8 sept. 2021 | Certificat, apoi retras |
| Data Analyst | $98.000 Nivel II | Fremont, CA | 13 apr. 2021 | 1 oct. 2021 | Certificat, apoi retras |
| Web Analytics Engineer | $114.400 Nivel II | Bothell, WA | 4 mar. 2021 | 15 mar. 2021 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).