Acasă › Angajatori › Sunny Optical Technology USA Inc.
Sunny Optical Technology USA Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
Sunny Optical Technology USA Inc. a depus 16 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 15. Salariu mediu oferit: $118.260.
Sponsorizează Sunny Optical Technology USA Inc. vize H-1B?
Sunny Optical Technology USA Inc. a depus 16 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 14 mai 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Sunny Optical Technology USA Inc.: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Technical Project Manager | 6 | $110.160 |
| Human Resources Manager | 2 | $114.000 |
| Business Development Specialist | 1 | $97.776 |
| Product Manager | 1 | $147.120 |
| Technical Program Manager | 1 | $132.000 |
| Chemical Engineer | 1 | $100.800 |
| Sales Engineer (Optics) | 1 | $195.000 |
| Engineering Program Manager | 1 | $160.000 |
| Senior Mechanical Design Engineer | 1 | $236.400 |
| Digital Marketing Specialist | 1 | $66.893 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 8 | $114.000 |
| An fiscal 2025 | 5 | $112.560 |
| An fiscal 2026 | 3 | $160.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)56 %
- Nivel II (calificat)31 %
- Nivel III (experimentat)6 %
- Nivel IV (plin competență)6 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Project Management Specialists4
- Mechanical Engineers3
- Market Research Analysts and Marketing Specialists2
- Human Resources Managers2
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Chemical Engineers1
- Sales Engineers1
- Management Analysts1
- Electrical Engineers1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Digital Marketing Specialist | $66.893 Nivel I | San Jose, CA | 14 mai 2026 | 10 nov. 2026 | Certificat |
| Senior Mechanical Design Engineer | $236.400 Nivel IV | San Jose, CA | 22 ian. 2026 | 16 mar. 2026 | Certificat |
| Engineering Program Manager | $160.000 Nivel II | San Jose, CA | 23 dec. 2025 | 28 ian. 2026 | Certificat |
| Sales Engineer (Optics) | $195.000 Nivel III | San Jose, CA | 28 aug. 2025 | 22 sept. 2025 | Certificat |
| Technical Project Manager | $102.600 Nivel I | San Jose, CA | 7 iul. 2025 | 10 dec. 2025 | Certificat |
| Technical Project Manager | $122.520 Nivel II | Seattle, WA | 3 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Chemical Engineer | $100.800 Nivel I | San Jose, CA | 19 mar. 2025 | 26 mar. 2025 | Certificat |
| Technical Project Manager | $92.955 cu normă redusă · Nivel I | San Jose, CA | 24 feb. 2025 | 1 mar. 2025 | Certificat |
| Product Manager | $147.120 Nivel I | San Jose, CA | 28 aug. 2024 | 31 ian. 2025 | Certificat |
| Technical Project Manager | $110.160 Nivel I | San Jose, CA | 28 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Program Manager | $132.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 2 aug. 2024 | 15 aug. 2024 | Certificat |
| Technical Project Manager | $132.000 Nivel II | San Jose, CA | 1 aug. 2024 | 15 aug. 2024 | Certificat |
| Technical Project Manager | $102.960 Nivel I | San Jose, CA | 28 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Human Resources Manager | $114.000 Nivel I | San Jose, CA | 7 mar. 2024 | 8 apr. 2024 | Certificat |
| Human Resources Manager | $1.368.000 Nivel I | San Jose, CA | 4 mar. 2024 | 8 apr. 2024 | Respins |
| Business Development Specialist | $97.776 E-3 · Nivel II | San Jose, CA | 5 dec. 2023 | 1 ian. 2024 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).