Acasă › Angajatori › Target Enterprise, Inc. › Sr. Data Scientist
Salarii H-1B pentru Sr. Data Scientist la Target Enterprise, Inc.
30 cereri de condiții de muncă pentru funcția Sr. Data Scientist la Target Enterprise, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $119.163; jumătatea din mijloc $112.715–$131.958.
Cereri (LCA)30
Salariu mediu oferit$119.163
Intervalul central al salariilor$112.715–$131.958
Percentila 10–90$100.115–$142.883
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 7 | $112.715 |
| An fiscal 2024 | 8 | $112.715 |
| An fiscal 2025 | 8 | $119.163 |
| An fiscal 2026 | 7 | $129.147 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $142.230–$176.000 Nivel IV | Minneapolis, MN | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $119.642–$176.000 Nivel III | Brooklyn Park, MN | 5 mai 2026 | 30 sept. 2026 | Certificat |
| $119.642–$176.000 Nivel III | Brooklyn Park, MN | 21 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $119.642–$176.000 Nivel III | Minneapolis, MN | 7 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $142.230–$176.000 Nivel IV | Minneapolis, MN | 2 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $119.163–$205.000 Nivel III | Brooklyn Park, MN | 20 iun. 2025 | 2 nov. 2025 | Certificat |
| $119.163–$171.000 Nivel III | Minneapolis, MN | 12 iun. 2025 | 2 nov. 2025 | Certificat |
| $119.163–$171.000 Nivel III | Minneapolis, MN | 9 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $116.630–$171.000 | Minneapolis, MN | 5 apr. 2025 | 28 sept. 2025 | Certificat |
| $148.762–$205.000 Nivel IV | Minneapolis, MN | 5 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $129.147–$153.900 Nivel IV | Minneapolis, MN | 17 iun. 2024 | 27 nov. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $134.472–$168.800 Nivel IV | Minneapolis, MN | 25 apr. 2024 | 30 sept. 2024 | Certificat |
| $134.472–$168.800 Nivel IV | Minneapolis, MN | 17 apr. 2024 | 11 oct. 2024 | Certificat |
| $129.147–$168.800 Nivel IV | Minneapolis, MN | 3 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $112.715–$168.800 Nivel III | Minneapolis, MN | 22 mar. 2024 | 21 sept. 2024 | Certificat |
| $112.715–$150.800 Nivel III | Minneapolis, MN | 14 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $112.715–$165.600 Nivel III | Minneapolis, MN | 10 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $112.715–$165.600 Nivel III | Brooklyn Park, MN | 7 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $112.715–$165.600 Nivel III | Minneapolis, MN | 1 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $100.342–$150.800 | Minneapolis, MN | 25 iul. 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $107.973–$150.800 Nivel III | Minneapolis, MN | 18 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $156.853–$198.700 Nivel III | Sunnyvale, CA | 8 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $132.895–$165.600 | Minneapolis, MN | 7 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $98.072–$165.600 Nivel III | Minneapolis, MN | 5 apr. 2023 | 17 apr. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $158.371–$175.000 Nivel IV | Minneapolis, MN | 22 dec. 2022 | 9 ian. 2023 | Certificat |
| $107.973–$157.700 Nivel III | Minneapolis, MN | 14 oct. 2022 | 2 nov. 2022 | Certificat |
| $116.168–$157.700 Nivel III | Minneapolis, MN | 9 sept. 2022 | 20 sept. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $88.442–$157.700 Nivel III | Minneapolis, MN | 26 iul. 2022 | 10 aug. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $107.141–$135.000 Nivel III | Minneapolis, MN | 25 apr. 2021 | 1 oct. 2021 | Certificat, apoi retras |
| $91.645–$140.700 Nivel III | Minneapolis, MN | 1 apr. 2021 | 1 oct. 2021 | Certificat, apoi retras |
Sr. Data Scientist la toți angajatorii →
Alte posturi la Target Enterprise, Inc.
- Lead Engineer$141.898
- Sr. Engineer$118.800
- Senior Engineer$124.093
- Lead Data Scientist$143.562
- Senior Data Scientist$112.715
- Sr. Engineering Manager$154.890
- Sr. Data Analyst$97.916
- Senior Engineering Manager$176.679
- Lead Data Analyst$123.386
- Director, Engineering$196.736
- Principal Engineer$153.978
- Lead Operations Research$149.000
- Lead AI Engineer$170.716
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).