Acasă › Angajatori › TAS Energy Inc.
TAS Energy Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare
TAS Energy Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $93.475.
Sponsorizează TAS Energy Inc. vize H-1B?
TAS Energy Inc. a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 2 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la TAS Energy Inc.: 3 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Manufacturing Engineer | 3 | $93.454 |
| Project Engineer | 2 | $152.605 |
| Assistant Product Manager I | 2 | $88.472 |
| Structural Engineer | 2 | $87.490 |
| Application Engineer | 1 | $125.736 |
| Senior Electrical/Controls Specialist | 1 | $137.010 |
| Senior Manufacturing Engineer | 1 | $109.741 |
| Product Specialist | 1 | $71.677 |
| Estimator | 1 | $64.085 |
| Operations Project Engineer | 1 | $167.440 |
| Production Planning Process Improvement Specialist | 1 | $67.642 |
| Product Engineer | 1 | $136.490 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $137.010 |
| An fiscal 2024 | 3 | $90.709 |
| An fiscal 2025 | 3 | $93.454 |
| An fiscal 2026 | 8 | $91.728 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)6 %
- Nivel II (calificat)53 %
- Nivel III (experimentat)12 %
- Nivel IV (plin competență)29 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Industrial Engineers5
- Mechanical Engineers3
- Construction Managers2
- Civil Engineers2
- Electrical Engineers1
- Cost Estimators1
- Industrial Production Managers1
- Logisticians1
- Project Management Specialists1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Engineer | $136.490 Nivel IV | Houston, TX | 2 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Assistant Product Manager I | $83.470 Nivel II | Houston, TX | 2 iun. 2026 | 8 iun. 2026 | Certificat |
| Production Planning Process Improvement Specialist | $67.642 Nivel II | Houston, TX | 27 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Structural Engineer | $89.981 Nivel II | Houston, TX | 5 ian. 2026 | 12 ian. 2026 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $97.653 Nivel II | Houston, TX | 23 dec. 2025 | 5 ian. 2026 | Certificat |
| Structural Engineer | $85.000 Nivel II | Houston, GA | 9 dec. 2025 | 15 dec. 2025 | Certificat |
| Assistant Product Manager I | $93.475 Nivel II | Houston, TX | 2 dec. 2025 | 2 dec. 2025 | Certificat |
| Project Engineer | $155.210 Nivel IV | Houston, TX | 13 nov. 2025 | 22 apr. 2026 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $93.454 Nivel II | Houston, TX | 24 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Operations Project Engineer | $167.440 Nivel IV | Houston, TX | 31 mar. 2025 | 29 aug. 2025 | Certificat |
| Estimator | $64.085 Nivel II | Houston, TX | 6 ian. 2025 | 13 ian. 2025 | Certificat |
| Product Specialist | $71.677 Nivel I | Houston, TX | 12 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $90.709 Nivel II | Houston, TX | 21 mar. 2024 | 17 sept. 2024 | Certificat |
| Senior Manufacturing Engineer | $109.741 Nivel III | Houston, TX | 27 oct. 2023 | 6 nov. 2023 | Certificat |
| Senior Electrical/Controls Specialist | $137.010 Nivel IV | Houston, TX | 22 sept. 2023 | 9 oct. 2023 | Certificat |
| Application Engineer | $125.736 Nivel III | Houston, TX | 19 iun. 2023 | 4 nov. 2023 | Certificat |
| Project Engineer | $150.000 Nivel IV | Houston, TX | 27 oct. 2022 | 22 apr. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).