Acasă › Angajatori › Tesla, Inc. › Sr Autopilot Software Engineer
Salarii H-1B pentru Sr Autopilot Software Engineer la Tesla, Inc.
30 cereri de condiții de muncă pentru funcția Sr Autopilot Software Engineer la Tesla, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $194.440; jumătatea din mijloc $181.224–$200.212.
Cereri (LCA)30
Salariu mediu oferit$194.440
Intervalul central al salariilor$181.224–$200.212
Percentila 10–90$166.000–$207.340
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 1 | $175.000 |
| An fiscal 2024 | 6 | $191.940 |
| An fiscal 2025 | 12 | $197.606 |
| An fiscal 2026 | 3 | $184.896 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $198.200 Nivel II | Palo Alto, CA | 3 iun. 2026 | 20 nov. 2026 | Retras |
| $197.703 | Palo Alto, CA | 1 mar. 2026 | 31 aug. 2026 | Certificat |
| $141.780 | Palo Alto, CA | 24 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| $190.000 | Palo Alto, CA | 22 sept. 2025 | 13 oct. 2025 | Certificat |
| $195.000 H-1B1 (Singapore) | Palo Alto, CA | 19 sept. 2025 | 23 nov. 2025 | Certificat |
| $195.000 H-1B1 (Singapore) | Palo Alto, CA | 21 aug. 2025 | 25 aug. 2025 | Certificat |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 7 aug. 2025 | 8 sept. 2025 | Certificat |
| $165.000 | Palo Alto, CA | 7 aug. 2025 | 13 aug. 2025 | Certificat |
| $212.790 | Palo Alto, CA | 25 iul. 2025 | 16 ian. 2026 | Certificat |
| $225.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 25 iul. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $165.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 23 iul. 2025 | 18 aug. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $184.896 Nivel III | Palo Alto, CA | 19 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $200.212 Nivel III | San Mateo, CA | 25 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $200.212 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $207.600 Nivel III | Palo Alto, CA | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $184.896 Nivel III | Palo Alto, CA | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $214.115 cu normă redusă · Nivel II | Berkeley, CA | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Certificat |
| $214.115 cu normă redusă · Nivel II | Palo Alto, CA | 13 nov. 2024 | 13 nov. 2024 | Certificat |
| — cu normă redusă · Nivel II | Berkeley, CA | 11 nov. 2024 | 12 nov. 2024 | Retras |
| — cu normă redusă · Nivel II | Palo Alto, CA | 11 nov. 2024 | 12 nov. 2024 | Retras |
| $190.000 | Palo Alto, CA | 5 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $180.000 Nivel IV | Palo Alto, CA | 29 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $193.880 | Palo Alto, CA | 21 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 18 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 15 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Respins |
| $180.000 | Palo Alto, CA | 10 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| $200.000 | Palo Alto, CA | 12 feb. 2024 | 13 aug. 2024 | Certificat |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 23 ian. 2024 | 5 feb. 2024 | Certificat |
| $205.000 | Palo Alto, CA | 18 ian. 2024 | 29 ian. 2024 | Retras |
| $175.000 | Palo Alto, CA | 22 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
Alte posturi la Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).