Acasă › Angajatori › Tesla, Inc. › Supply Chain Manager
Salarii H-1B pentru Supply Chain Manager la Tesla, Inc.
40 cereri de condiții de muncă pentru funcția Supply Chain Manager la Tesla, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $140.192; jumătatea din mijloc $127.156–$177.050.
Cereri (LCA)40
Salariu mediu oferit$140.192
Intervalul central al salariilor$127.156–$177.050
Percentila 10–90$110.000–$200.000
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2024 | 2 | $140.940 |
| An fiscal 2025 | 20 | $136.970 |
| An fiscal 2026 | 18 | $150.426 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $185.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 10 iun. 2026 | 6 iul. 2026 | Certificat |
| $83.158 Nivel II | Sparks, NV | 10 mar. 2026 | 17 mar. 2026 | Certificat |
| $100.506 Nivel III | Sparks, NV | 10 mar. 2026 | 17 mar. 2026 | Certificat |
| $117.187 Nivel II | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $150.426 Nivel III | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $117.187 Nivel II | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $150.426 Nivel III | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $183.664 Nivel IV | Fremont, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $135.096 Nivel II | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $177.050 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $219.024 Nivel IV | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $135.096 Nivel II | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $177.050 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $219.024 Nivel IV | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $135.096 Nivel II | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $177.050 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $219.024 Nivel IV | Palo Alto, CA | 25 feb. 2026 | 4 mar. 2026 | Certificat |
| $185.000 Nivel III | Palo Alto, CA | 18 iul. 2025 | 24 iul. 2025 | Certificat |
| $134.463 Nivel II | Fremont, CA | 16 iul. 2025 | 28 iul. 2025 | Certificat |
| $139.000 Nivel III | Palo Alto, CA | 21 mai 2025 | 1 sept. 2025 | Certificat |
| $143.325 Nivel III | Palo Alto, CA | 20 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $134.940 Nivel III | Palo Alto, CA | 12 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $130.000 Nivel IV | Fremont, CA | 30 apr. 2025 | 9 iun. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $110.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 23 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 16 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Fremont, CA | 16 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $143.325 Nivel III | Palo Alto, CA | 16 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $120.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 14 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $129.542 Nivel II | Palo Alto, CA | 9 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $175.000 Nivel II | Franklin, WI | 20 feb. 2025 | 17 mar. 2025 | Certificat |
| $175.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 20 feb. 2025 | 17 mar. 2025 | Certificat |
| $200.000 | San Jose, CA | 3 feb. 2025 | 24 feb. 2025 | Certificat |
| $200.000 | Palo Alto, CA | 3 feb. 2025 | 24 feb. 2025 | Certificat |
| $139.444 | San Jose, CA | 6 ian. 2025 | 10 ian. 2025 | Certificat |
| $139.444 | Palo Alto, CA | 6 ian. 2025 | 10 ian. 2025 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Fremont, CA | 24 dec. 2024 | 13 ian. 2025 | Certificat |
| $110.000 | Palo Alto, CA | 17 dec. 2024 | 21 ian. 2025 | Certificat |
| $150.000 | Palo Alto, CA | 18 nov. 2024 | 9 dec. 2024 | Certificat |
| $140.940 | Oakland, CA | 14 aug. 2024 | 3 ian. 2025 | Certificat |
| $140.940 | Fremont, CA | 14 aug. 2024 | 3 ian. 2025 | Certificat |
Supply Chain Manager la toți angajatorii →
Alte posturi la Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).