Acasă › Angajatori › Tesla, Inc. › Technical Construction Project Manager
Salarii H-1B pentru Technical Construction Project Manager la Tesla, Inc.
47 cereri de condiții de muncă pentru funcția Technical Construction Project Manager la Tesla, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $140.000; jumătatea din mijloc $124.506–$154.750.
Cereri (LCA)47
Salariu mediu oferit$140.000
Intervalul central al salariilor$124.506–$154.750
Percentila 10–90$114.503–$170.000
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 3 | $120.000 |
| An fiscal 2024 | 2 | $142.500 |
| An fiscal 2025 | 1 | $103.754 |
| An fiscal 2026 | 41 | $142.671 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $150.000 Nivel II | Fremont, CA | 18 iun. 2026 | 25 iun. 2026 | Certificat |
| $150.000 Nivel II | Fremont, CA | 10 iun. 2026 | 17 iun. 2026 | Certificat |
| $142.671 Nivel II | Sunnyvale, CA | 1 iun. 2026 | 2 iun. 2026 | Certificat |
| $114.503 Nivel II | Austin, TX | 26 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $145.000 Nivel II | Robstown, TX | 25 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $154.500 Nivel II | Lathrop, CA | 24 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $120.990 Nivel II | Glendale, CA | 22 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $206.118 Nivel II | Palo Alto, CA | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $145.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $150.000 Nivel II | Austin, TX | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $144.208 Nivel II | Austin, TX | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $129.725 Nivel I | Fremont, CA | 18 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $165.330 Nivel II | Robstown, TX | 17 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Lathrop, CA | 16 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $155.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 15 mai 2026 | 15 iun. 2026 | Certificat |
| $154.222 Nivel II | Lathrop, CA | 12 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $169.349 Nivel II | Brookshire, TX | 12 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $114.503 Nivel II | Austin, TX | 8 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $155.000 Nivel III | Palo Alto, CA | 7 mai 2026 | 16 iun. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $170.000 Nivel II | Fremont, CA | 3 mai 2026 | 8 iun. 2026 | Certificat |
| $149.712 Nivel II | Austin, TX | 30 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $180.000 Nivel II | Brookshire, TX | 28 apr. 2026 | 1 iun. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | Palo Alto, CA | 27 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $135.590 Nivel II | Austin, TX | 27 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | Sparks, NV | 24 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $121.512 | Fremont, CA | 10 apr. 2026 | 4 mai 2026 | Certificat |
| $120.000 Nivel I | Fremont, CA | 10 apr. 2026 | 27 apr. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | Fremont, CA | 9 apr. 2026 | 15 apr. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | Hayward, CA | 9 apr. 2026 | 15 apr. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | San Jose, CA | 9 apr. 2026 | 15 apr. 2026 | Certificat |
| $110.000 Nivel I | Fremont, CA | 2 apr. 2026 | 11 mai 2026 | Certificat |
| $110.000 Nivel I | San Jose, CA | 2 apr. 2026 | 11 mai 2026 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Brookshire, TX | 27 mar. 2026 | 11 mai 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | San Jose, CA | 13 mar. 2026 | 27 apr. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $127.500 Nivel II | Sparks, NV | 9 mar. 2026 | 8 sept. 2026 | Certificat |
| $175.000 Nivel II | Fremont, CA | 18 feb. 2026 | 6 apr. 2026 | Certificat |
| $140.000 Nivel II | Brookshire, TX | 10 feb. 2026 | 30 mar. 2026 | Certificat |
| $250.000 Nivel IV | San Jose, CA | 4 nov. 2025 | 1 dec. 2025 | Certificat |
| $170.000 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 sept. 2025 | 13 oct. 2025 | Certificat |
| $170.000 Nivel III | Palo Alto, CA | 25 sept. 2025 | 13 oct. 2025 | Certificat |
| $103.754 Nivel II | Bellevue, WA | 29 aug. 2025 | 3 sept. 2025 | Certificat |
| $132.000 Nivel II | Sparks, NV | 22 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $167.000 | Austin, TX | 5 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $118.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 7 nov. 2023 | 20 nov. 2023 | Certificat |
| $120.000 | Austin, TX | 14 sept. 2023 | 25 sept. 2023 | Certificat |
| $112.590 Nivel II | Fremont, CA | 1 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $120.200 Nivel II | Fremont, CA | 3 oct. 2022 | 31 ian. 2023 | Certificat |
Technical Construction Project Manager la toți angajatorii →
Alte posturi la Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130.000
- Software Development Engineer$158.355
- Sr Software Development Engineer$180.013
- Process Engineer$106.700
- Manufacturing Engineer$125.000
- Manufacturing Equipment Engineer$114.911
- Staff Software Development Engineer$201.140
- Sourcing Engineer$124.145
- Sr. Manufacturing Engineer$139.646
- Staff Manufacturing Engineer$160.000
- Sr. Process Engineer$123.124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150.000
- Senior Software Development Engineer$164.581
- Software Development Engineer - Eng$156.750
- QA Engineer$120.000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130.170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180.000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131.040
- Software Engineer$155.000
- Manufacturing Controls Engineer$127.876
- Staff Mechanical Design Engineer$173.000
- Test Engineer$135.734
- Data Engineer$140.000
- Technical Program Manager$132.250
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).