Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Ultra Clean Technology, Inc.

Ultra Clean Technology, Inc.: Salarii H-1B și sponsorizare

Ultra Clean Technology, Inc. a depus 10 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 10. Salariu mediu oferit: $116.934.

Cereri (LCA)10
Certificat10
Adresa angajatoruluiHayward, CA
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$116.934
Intervalul central al salariilor$94.619–$143.338
Percentila 10–90$89.915–$159.291

Sponsorizează Ultra Clean Technology, Inc. vize H-1B?

Ultra Clean Technology, Inc. a depus 10 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 10 oct. 2023. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Manufacturing Engineer2$89.406
Electrical Engineer1$105.000
Manager, Product Engineering1$128.000
NPI Program Manager1$110.269
Data Scientist1$90.166
Lean Six Sigma Program Manager1$123.600
SAP Q2C Manager1$170.914
SAP MDG Technical Lead1$158.000
Senior Business Systems Analyst1$148.450

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20239$110.269
An fiscal 20241$148.450

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Senior Business Systems Analyst$148.450–$156.000
Nivel III
Hayward, CA10 oct. 202326 mar. 2024Certificat
SAP Q2C Manager$170.914–$181.000
Nivel III
Hayward, CA13 sept. 202330 sept. 2023Certificat
SAP MDG Technical Lead$158.000
Nivel IV
Naperville, IL31 mai 202312 iun. 2023Certificat, apoi retras
Manufacturing Engineer$91.159
Nivel II
Chandler, AZ27 apr. 20236 aug. 2023Certificat
Manufacturing Engineer$87.652
Nivel II
Chandler, AZ4 apr. 20236 aug. 2023Certificat
Data Scientist$90.166
Nivel II
Waltham, MA10 mar. 20237 sept. 2023Certificat
Lean Six Sigma Program Manager$123.600
Nivel IV
Chandler, AZ9 mar. 20233 sept. 2023Certificat
Electrical Engineer$105.000
Nivel II
Austin, TX23 nov. 20225 dec. 2022Certificat
Manager, Product Engineering$128.000
H-1B1 (Singapore) · Nivel III
Hayward, CA10 nov. 202222 nov. 2022Certificat
NPI Program Manager$110.269
Nivel III
Austin, TX7 sept. 202212 sept. 2022Certificat, apoi retras

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).