Acasă › Angajatori › Varex Imaging Corporation
Varex Imaging Corporation: Salarii H-1B și sponsorizare
Varex Imaging Corporation a depus 26 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 26. Salariu mediu oferit: $123.475.
Sponsorizează Varex Imaging Corporation vize H-1B?
Varex Imaging Corporation a depus 26 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 18 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Cereri Green Card (PERM) la Varex Imaging Corporation: 4 →
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Manufacturing Engineer | 3 | $80.371 |
| Firmware Engineer | 3 | $104.499 |
| SAP ME/MII Analyst/Developer | 2 | $142.719 |
| Mechanical Engineer | 2 | $115.904 |
| Sr. Manager, Manufacturing Engineering | 1 | $84.302 |
| Mechanical Engineer IV | 1 | $113.922 |
| Information Analyst III | 1 | $92.394 |
| CMOS Imager Development Engineer | 1 | $141.440 |
| Electrical Engineer | 1 | $121.950 |
| Project Manager | 1 | $50.960 |
| SW Engineer IV | 1 | $147.679 |
| Business Systems Analyst | 1 | $135.000 |
| Technical Manager | 1 | $135.637 |
| Validation Engineer | 1 | $101.754 |
| Sr. Global HRIS Manager | 1 | $135.637 |
| FPGA Engineer | 1 | $128.149 |
| Manager, Cybersecurity & SAP BASIS | 1 | $125.050 |
| Software Engineer | 1 | $96.387 |
| Manager Enterprise IT Systems | 1 | $137.010 |
| Sr. Manager, Global Financial Systems | 1 | $169.208 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 9 | $100.485 |
| An fiscal 2024 | 6 | $128.475 |
| An fiscal 2025 | 5 | $128.149 |
| An fiscal 2026 | 6 | $126.117 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)20 %
- Nivel II (calificat)36 %
- Nivel III (experimentat)12 %
- Nivel IV (plin competență)32 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
- Software Developers6
- Mechanical Engineers5
- Computer and Information Systems Managers4
- Electrical Engineers3
- Industrial Engineers2
- Electronics Engineers, Except Computer2
- Industrial Production Managers1
- Project Management Specialists1
- Computer Systems Analysts1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP ME/MII Analyst/Developer | $153.254–$160.600 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 18 iun. 2026 | 27 aug. 2026 | Certificat |
| Firmware Engineer | $104.499–$118.700 Nivel II | Salt Lake City, UT | 26 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Firmware Engineer | $127.234–$167.637 Nivel I | San Jose, CA | 28 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $118.830–$127.000 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 18 mar. 2026 | 7 aug. 2026 | Certificat |
| Mechanical Engineer | $125.000–$156.800 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 12 mar. 2026 | 14 aug. 2026 | Certificat |
| Sr. Manager, Global Financial Systems | $169.208–$183.000 Nivel III | Salt Lake City, UT | 6 nov. 2025 | 27 nov. 2025 | Certificat |
| Manager Enterprise IT Systems | $137.010–$144.200 Nivel II | Herriman, UT | 8 aug. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| FPGA Engineer | $128.149–$133.291 Nivel I | San Jose, CA | 28 mai 2025 | 24 sept. 2025 | Certificat |
| Manager, Cybersecurity & SAP BASIS | $125.050–$148.320 Nivel IV | Salt Lake, UT | 27 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Engineer | $96.387–$140.000 Nivel II | Salt Lake City, UT | 9 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Sr. Global HRIS Manager | $135.637–$151.000 Nivel II | Salt Lake City, UT | 5 nov. 2024 | 30 apr. 2025 | Certificat |
| Business Systems Analyst | $135.000–$165.000 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 18 sept. 2024 | 7 oct. 2024 | Certificat |
| Technical Manager | $135.637–$147.159 Nivel II | Salt Lake City, UT | 9 aug. 2024 | 25 nov. 2024 | Certificat |
| Validation Engineer | $101.754–$139.698 Nivel III | Salt Lake City, UT | 17 iul. 2024 | 13 dec. 2024 | Certificat |
| SW Engineer IV | $147.679–$193.118 | San Jose, CA | 7 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Project Manager | $50.960–$100.897 Nivel I | Las Vegas, NV | 7 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Electrical Engineer | $121.950–$131.072 Nivel III | Salt Lake City, UT | 17 oct. 2023 | 2 mar. 2024 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $69.160–$140.000 Nivel I | Salt Lake City, UT | 18 sept. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| CMOS Imager Development Engineer | $141.440–$173.000 Nivel II | San Jose, CA | 28 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Firmware Engineer | $100.485–$109.000 Nivel I | San Jose, CA | 22 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Mechanical Engineer | $106.808–$120.000 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 28 iul. 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat |
| Information Analyst III | $92.394–$106.852 Nivel II | Salt Lake City, UT | 11 apr. 2023 | 25 aug. 2023 | Certificat |
| SAP ME/MII Analyst/Developer | $132.184–$164.774 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 6 mar. 2023 | 28 aug. 2023 | Certificat |
| Manufacturing Engineer | $80.371–$100.001 Nivel II | Salt Lake City, UT | 9 feb. 2023 | 7 aug. 2023 | Certificat |
| Mechanical Engineer IV | $113.922–$130.000 Nivel IV | Salt Lake City, UT | 9 feb. 2023 | 20 feb. 2023 | Certificat |
| Sr. Manager, Manufacturing Engineering | $84.302–$98.209 Nivel II | Salt Lake City, UT | 30 sept. 2022 | 1 feb. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).