Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Vibrant Wellness LLC

Vibrant Wellness LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Vibrant Wellness LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 12. Salariu mediu oferit: $116.438.

Cereri (LCA)13
Certificat12
Adresa angajatoruluiSanta Clara, CA
Angajator dependent de H-1BDa
Salariu mediu oferit$116.438
Intervalul central al salariilor$98.659–$136.462
Percentila 10–90$75.949–$145.676

Un angajator dependent de H-1B are o proporție mare de lucrători H-1B (de exemplu, 15% sau mai mult dintr-o forță de muncă de 51 sau mai mulți) și trebuie să respecte reguli suplimentare împotriva înlocuirii lucrătorilor din SUA.

Sponsorizează Vibrant Wellness LLC vize H-1B?

Vibrant Wellness LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 1 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Software Engineer7$129.470
Sr. Biology Research Technologist2$69.514
Software Development Engineer1$140.000
Data Scientist1$117.291
Product Designer1$83.699
Operation Research Analyst1$103.646

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20234$115.586
An fiscal 20241$135.283
An fiscal 20256$123.656
An fiscal 20262$89.367

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Operation Research Analyst$103.646–$125.000
Nivel II
Santa Clara, CA1 iun. 20261 oct. 2026Certificat
Sr. Biology Research Technologist$75.088–$85.000
Nivel III
Santa Clara, CA7 ian. 202622 ian. 2026Certificat
Software Engineer$146.307–$170.000
Nivel I
San Jose, CA25 iun. 20251 oct. 2025Certificat
Software Engineer$146.307–$170.000
Nivel I
San Jose, CA28 mai 20251 oct. 2025Certificat
Software Engineer$123.656–$152.000
Nivel II
Piscataway, NJ1 mai 202519 mai 2025Certificat
Software Engineer$146.307–$173.000
Nivel I
San Jose, CA1 mai 202519 mai 2025Retras
Product Designer$83.699–$110.000
Nivel I
San Jose, CA29 apr. 20251 oct. 2025Certificat
Data Scientist$117.291–$148.700
Nivel I
San Jose, CA16 dec. 20242 ian. 2025Certificat
Software Engineer$135.283–$160.000
Nivel I
Santa Clara, CA4 iun. 20241 oct. 2024Certificat
Sr. Biology Research Technologist$63.939–$75.000
Nivel III
Santa Clara, CA6 iun. 20231 oct. 2023Certificat
Software Engineer$115.586–$140.000
Nivel I
Santa Clara, CA30 mar. 202330 mar. 2023Certificat
Software Engineer$115.586–$140.000
Nivel I
Santa Clara, CA24 mar. 202324 mar. 2023Certificat
Software Development Engineer$140.000
Nivel II
Kirkland, WA23 nov. 202228 nov. 2022Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).