Acasă › Angajatori › Vista Applied Solutions Group Inc › Data Engineer
Salarii H-1B pentru Data Engineer la Vista Applied Solutions Group Inc
124 cereri de condiții de muncă pentru funcția Data Engineer la Vista Applied Solutions Group Inc. Salariul de bază mediu oferit: $105.986; jumătatea din mijloc $97.328–$112.923.
Cereri (LCA)124
Salariu mediu oferit$105.986
Intervalul central al salariilor$97.328–$112.923
Percentila 10–90$89.939–$122.699
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 32 | $98.904 |
| An fiscal 2024 | 26 | $100.630 |
| An fiscal 2025 | 45 | $105.997 |
| An fiscal 2026 | 21 | $112.923 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $112.923–$112.950 Nivel II | Farmers Branch, TX | 22 iun. 2026 | 1 iul. 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Celina, TX | 18 iun. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $130.853–$130.900 Nivel II | Sunnyvale, CA | 3 iun. 2026 | 5 iun. 2026 | Certificat |
| $150.051–$150.060 Nivel II | Sunnyvale, CA | 12 mai 2026 | 13 mai 2026 | Certificat |
| $77.418–$77.450 Nivel II | Irving, TX | 11 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $130.853–$130.900 Nivel II | Sunnyvale, CA | 7 mai 2026 | 8 mai 2026 | Certificat |
| $187.741–$187.750 Nivel II | Sunnyvale, CA | 6 mai 2026 | 7 mai 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Celina, TX | 5 mai 2026 | 6 mai 2026 | Certificat |
| $115.336–$115.350 Nivel III | Overland Park, KS | 4 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $77.022–$77.030 Nivel II | Menands, NY | 4 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $100.797–$100.800 Nivel II | Land O Lakes, FL | 1 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.950 Nivel II | Celina, TX | 27 apr. 2026 | 28 apr. 2026 | Certificat |
| $91.582–$91.600 Nivel II | Herndon, VA | 27 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $106.475–$106.500 Nivel II | Hartford, CT | 24 apr. 2026 | 1 iun. 2026 | Certificat |
| $109.845–$109.900 Nivel II | Malvern, PA | 6 apr. 2026 | 6 apr. 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Plano, TX | 6 apr. 2026 | 6 apr. 2026 | Certificat |
| $106.475–$106.500 Nivel II | Hartford, CT | 6 apr. 2026 | 1 mai 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Lewisville, TX | 27 mar. 2026 | 27 mar. 2026 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Lewisville, TX | 27 mar. 2026 | 27 mar. 2026 | Certificat |
| $110.802–$110.810 Nivel II | Henderson, NV | 13 mar. 2026 | 1 apr. 2026 | Certificat |
| $100.547–$100.600 Nivel II | Cincinnati, OH | 26 sept. 2025 | 26 sept. 2025 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Plano, TX | 22 sept. 2025 | 23 sept. 2025 | Certificat |
| $114.754–$114.760 Nivel II | Round Rock, TX | 5 sept. 2025 | 8 sept. 2025 | Certificat |
| $112.923–$112.930 Nivel II | Lewisville, TX | 15 aug. 2025 | 18 aug. 2025 | Certificat |
| $100.797–$100.800 Nivel II | Tampa, FL | 12 aug. 2025 | 13 aug. 2025 | Certificat |
| $106.475–$106.500 Nivel II | Hartford, CT | 7 aug. 2025 | 11 aug. 2025 | Certificat |
| $126.090–$126.100 Nivel II | Mc Lean, VA | 1 aug. 2025 | 1 aug. 2025 | Certificat |
| $107.411–$107.500 Nivel II | Richmond, VA | 31 iul. 2025 | 1 aug. 2025 | Certificat |
| $126.090–$126.100 Nivel II | McLean, VA | 28 iul. 2025 | 29 iul. 2025 | Certificat |
| $110.947–$110.950 Nivel II | Palm Beach Gardens, FL | 21 iul. 2025 | 22 iul. 2025 | Certificat |
| $109.845–$109.900 Nivel II | Malvern, PA | 21 iul. 2025 | 22 iul. 2025 | Certificat |
| $112.986–$113.000 Nivel II | Charlotte, NC | 30 iun. 2025 | 1 iul. 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Plano, TX | 25 iun. 2025 | 26 iun. 2025 | Certificat |
| $122.699–$122.700 Nivel II | McLean, VA | 20 iun. 2025 | 23 iun. 2025 | Certificat |
| $105.976–$106.000 Nivel II | Phoenix, AZ | 17 iun. 2025 | 18 iun. 2025 | Certificat |
| $122.699–$122.700 Nivel II | Herndon, VA | 10 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $107.890–$107.900 Nivel II | Richmond, VA | 9 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $107.890–$107.900 Nivel II | Richmond, VA | 4 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $107.890–$107.900 Nivel II | Richmond, VA | 4 iun. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $105.976–$106.000 Nivel II | Phoenix, AZ | 2 iun. 2025 | 3 iun. 2025 | Certificat |
| $112.986–$113.000 Nivel II | Charlotte, NC | 29 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $105.373–$105.400 Nivel II | Loveland, CO | 28 mai 2025 | 2 iun. 2025 | Certificat |
| $123.656–$123.700 Nivel II | Lake Hiawatha, NJ | 28 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $90.397–$90.500 Nivel II | O'Fallon, MO | 28 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $94.370–$94.400 Nivel II | Tampa, FL | 23 mai 2025 | 3 iun. 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Irving, TX | 23 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $123.656–$123.700 Nivel II | Jersey City, NJ | 20 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $95.202–$95.500 Nivel II | Angier, NC | 20 mai 2025 | 21 mai 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Irving, TX | 7 mai 2025 | 8 mai 2025 | Certificat |
| $105.976–$106.000 Nivel II | Phoenix, AZ | 5 mai 2025 | 6 mai 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Farmers Branch, TX | 25 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $91.250–$91.300 Nivel II | Dayton, OH | 16 apr. 2025 | 17 apr. 2025 | Certificat |
| $91.250–$91.300 Nivel II | Dayton, OH | 16 apr. 2025 | 17 apr. 2025 | Certificat |
| $122.699–$122.700 Nivel II | McLean, VA | 6 mar. 2025 | 6 mar. 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Aubrey, TX | 28 feb. 2025 | 3 mar. 2025 | Certificat |
| $137.259–$137.260 Nivel II | Lake Stevens, WA | 25 feb. 2025 | 3 mar. 2025 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Denton, TX | 14 feb. 2025 | 3 mar. 2025 | Certificat |
| $92.331–$92.500 Nivel II | Breinigsville, PA | 17 dec. 2024 | 2 ian. 2025 | Certificat |
| $92.331–$92.500 Nivel II | Breinigsville, PA | 17 dec. 2024 | 18 dec. 2024 | Certificat |
| $97.032–$100.000 Nivel II | Detroit, MI | 9 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| $114.691–$114.700 Nivel III | Detroit, MI | 9 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| $97.032–$97.050 Nivel II | Detroit, MI | 9 dec. 2024 | 16 dec. 2024 | Certificat |
| $122.699–$122.700 Nivel II | McLean, VA | 9 dec. 2024 | 10 dec. 2024 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Celina, TX | 22 nov. 2024 | 2 dec. 2024 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | McKinney, TX | 22 nov. 2024 | 2 dec. 2024 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Lewisville, TX | 5 nov. 2024 | 5 nov. 2024 | Certificat |
| $105.997–$106.000 Nivel II | Flower Mound, TX | 6 aug. 2024 | 6 aug. 2024 | Certificat |
| $122.699–$122.700 Nivel II | McLean, VA | 17 iul. 2024 | 17 iul. 2024 | Certificat |
| $102.939–$102.950 Nivel II | Richmond, VA | 28 iun. 2024 | 1 iul. 2024 | Certificat |
| $101.192–$101.200 Nivel II | Lewisville, TX | 28 iun. 2024 | 28 iun. 2024 | Certificat |
| $96.866–$96.870 Nivel II | Leander, TX | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $89.939–$89.950 Nivel II | Tampa, FL | 17 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192–$101.200 Nivel II | Irving, TX | 21 mai 2024 | 21 mai 2024 | Certificat |
| $82.389–$82.500 Nivel II | Knoxville, TN | 13 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $97.427–$97.500 Nivel II | Las Vegas, NV | 8 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $82.389–$82.500 Nivel II | Knoxville, TN | 3 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $74.859–$74.900 Nivel II | Springfield, MO | 30 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $89.939–$89.950 Nivel II | Tampa, FL | 30 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $100.069–$100.070 Nivel II | Malvern, PA | 29 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $82.389–$82.400 Nivel II | Knoxville, TN | 26 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $98.155–$98.200 Nivel II | Hartford, CT | 25 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $114.026–$114.030 Nivel II | Sterling, VA | 6 mar. 2024 | 6 mar. 2024 | Certificat |
| $115.918–$115.920 Nivel II | New York, NY | 22 feb. 2024 | 22 feb. 2024 | Certificat |
| $114.026–$114.030 Nivel II | Herndon, VA | 14 feb. 2024 | 4 mar. 2024 | Certificat |
| $114.026–$114.030 Nivel II | Herndon, VA | 14 feb. 2024 | 4 mar. 2024 | Certificat |
| $114.026–$114.030 Nivel II | Herndon, VA | 14 feb. 2024 | 15 feb. 2024 | Certificat |
| $107.411–$107.420 Nivel III | Wixom, MI | 13 feb. 2024 | 15 iul. 2024 | Certificat |
| $90.813–$92.050 Nivel II | Cincinnati, OH | 5 feb. 2024 | 6 feb. 2024 | Certificat |
| $115.918–$115.920 Nivel II | JerseyCity, NJ | 8 ian. 2024 | 15 ian. 2024 | Certificat |
| $101.192–$101.200 Nivel II | Irving, TX | 24 nov. 2023 | 4 dec. 2023 | Certificat |
| $91.021–$91.050 Nivel II | New Hudson, MI | 17 nov. 2023 | 4 dec. 2023 | Certificat |
| $93.683–$93.700 Nivel II | Mayfield Heights, OH | 17 oct. 2023 | 1 nov. 2023 | Certificat |
| $115.918–$115.920 Nivel II | Edison, NJ | 19 sept. 2023 | 20 sept. 2023 | Certificat |
| $101.192–$101.200 Nivel II | Irving, TX | 15 sept. 2023 | 18 sept. 2023 | Certificat |
| $90.314–$90.320 Nivel II | Brentwood, TN | 10 aug. 2023 | 10 aug. 2023 | Certificat |
| $102.877–$102.880 Nivel II | Cumming, GA | 28 iul. 2023 | 1 aug. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 27 iun. 2023 | 28 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | McKinney, TX | 15 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $85.613–$85.620 Nivel II | Tampa, FL | 9 iun. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 25 mai 2023 | 1 iun. 2023 | Certificat |
| $110.240–$110.250 Nivel II | Dulles, VA | 23 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Allen, TX | 23 mai 2023 | 1 iun. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 5 mai 2023 | 8 mai 2023 | Certificat |
| $101.109–$101.110 Nivel II | Charlotte, NC | 5 mai 2023 | 8 mai 2023 | Certificat |
| $92.040–$92.050 Nivel II | Leander, TX | 26 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $101.109–$101.110 Nivel II | Charlotte, NC | 26 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $83.179–$83.200 Nivel II | Fort Thomas, KY | 17 apr. 2023 | 18 apr. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 13 mar. 2023 | 13 mar. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 8 mar. 2023 | 9 mar. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Lewisville, TX | 8 feb. 2023 | 8 feb. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 27 ian. 2023 | 27 ian. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Farmers Branch, TX | 26 ian. 2023 | 26 ian. 2023 | Certificat |
| $109.283–$110.250 Nivel II | New York, NY | 25 ian. 2023 | 6 feb. 2023 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 20 dec. 2022 | 20 dec. 2022 | Certificat |
| $82.451–$82.460 Nivel II | Dayton, OH | 15 dec. 2022 | 15 dec. 2022 | Certificat |
| $83.179–$83.200 Nivel II | Florence, KY | 2 dec. 2022 | 5 dec. 2022 | Certificat |
| $92.040–$92.050 Nivel II | Pflugerville, TX | 2 dec. 2022 | 5 dec. 2022 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Plano, TX | 1 dec. 2022 | 5 dec. 2022 | Certificat |
| $82.451–$82.460 Nivel II | Fairborn, OH | 8 nov. 2022 | 8 nov. 2022 | Certificat |
| $98.904–$98.910 Nivel II | Irving, TX | 28 oct. 2022 | 28 oct. 2022 | Certificat |
| $110.240–$110.250 Nivel II | Herndon, VA | 20 oct. 2022 | 20 oct. 2022 | Certificat |
| $109.283–$110.250 Nivel II | New York, NY | 19 oct. 2022 | 7 nov. 2022 | Certificat |
| $109.283–$110.250 Nivel II | New York, NY | 12 oct. 2022 | 12 oct. 2022 | Certificat |
| $84.864–$84.870 Nivel II | Brentwood, TN | 6 oct. 2022 | 6 oct. 2022 | Certificat |
Data Engineer la toți angajatorii →
Alte posturi la Vista Applied Solutions Group Inc
- Software Developer$107.650
- Software Engineer$110.521
- Big Data Developer$105.997
- Java Developer$98.904
- Application Developer$98.904
- Big Data Engineer$97.479
- Salesforce Developer$92.892
- Programmer Analyst$86.861
- DevOps Engineer$111.092
- Full Stack Java Developer$114.026
- Bigdata Developer$105.997
- Technical Lead$105.914
- Business Intelligence Developer$107.640
- ETL Developer$90.813
- Full Stack Developer$95.701
- Senior Software Engineer$96.866
- Cloud Engineer$126.090
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).