Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Vituity - Indiana, LLC

Vituity - Indiana, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Vituity - Indiana, LLC a depus 17 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 17. Salariu mediu oferit: $242.923.

Cereri (LCA)17
Certificat17
Adresa angajatoruluiEmeryville, CA
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$242.923
Intervalul central al salariilor$230.261–$304.049
Percentila 10–90$192.462–$337.220

Sponsorizează Vituity - Indiana, LLC vize H-1B?

Vituity - Indiana, LLC a depus 17 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 23 iun. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Cereri Green Card (PERM) la Vituity - Indiana, LLC: 9 →

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Physician17$242.923

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20235$217.692
An fiscal 20244$242.892
An fiscal 20252$239.730
An fiscal 20266$271.898

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Physician$313.581–$331.157
Nivel II
Terre Haute, IN23 iun. 20261 oct. 2026Certificat
Physician$360.859
Nivel II
Evansville, IN5 iun. 20261 iul. 2026Certificat
Physician$242.902–$331.157
Nivel I
Terre Haute, IN1 apr. 202622 aug. 2026Certificat
Physician$242.902–$331.157
Nivel I
Terre Haute, IN12 feb. 20261 iul. 2026Certificat
Physician$300.872
Nivel I
Munster, IN31 oct. 202531 oct. 2025Certificat
Physician$313.581
Nivel I
Terre Haute, IN17 iun. 202515 iul. 2025Certificat
Physician$242.923–$313.581
Nivel I
Terre Haute, IN28 ian. 202510 feb. 2025Certificat, apoi retras
Physician$165.880–$331.739
Nivel I
Mishawaka, IN11 oct. 20241 nov. 2024Certificat
Physician$242.861–$313.581
Nivel I
Terre Haute, IN10 iul. 202430 iul. 2024Certificat
Physician$242.923–$313.581
Nivel I
Terre Haute, IN24 apr. 20241 mai 2024Certificat
Physician$242.923–$313.581
Nivel I
Terre Haute, IN8 dec. 20238 ian. 2024Certificat
Physician$242.923–$303.493
Nivel I
Terre Haute, IN15 mai 20235 iul. 2023Certificat
Physician$394.077
Nivel II
Indianapolis, IN21 oct. 20221 ian. 2023Certificat, apoi retras
Physician$242.923–$303.493
cu normă redusă · Nivel II
Terre Haute, IN3 oct. 202210 oct. 2022Certificat, apoi retras
Physician$192.462–$283.296
Nivel II
Terre Haute, IN22 iun. 20211 sept. 2021Certificat, apoi retras
Physician$192.462–$283.296
Nivel II
Terre Haute, IN3 mai 202113 iul. 2021Certificat, apoi retras
Physician$192.462–$283.296
Nivel II
Terre Haute, IN20 apr. 202113 iul. 2021Certificat, apoi retras

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).