Acasă › Angajatori › VWH Capital Management, LP
VWH Capital Management, LP: Salarii H-1B și sponsorizare
VWH Capital Management, LP a depus 11 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 11. Salariu mediu oferit: $85.000.
Sponsorizează VWH Capital Management, LP vize H-1B?
VWH Capital Management, LP a depus 11 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 22 apr. 2026. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Vice President, Quantitative Analytics | 2 | $80.163 |
| Quantitative Analytics Associate | 2 | $60.000 |
| Software Engineer Analyst | 2 | $85.000 |
| Portfolio Analyst | 1 | $85.000 |
| Analyst, Software Engineering | 1 | $125.000 |
| Data Engineer Associate | 1 | $155.000 |
| Analyst, Quantitative Analytics | 1 | $110.000 |
| Associate, Quantitative Analytics | 1 | $144.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $105.000 |
| An fiscal 2024 | 1 | $155.000 |
| An fiscal 2025 | 6 | $80.163 |
| An fiscal 2026 | 2 | $127.000 |
Niveluri de salariu prevailing
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Associate, Quantitative Analytics | $144.000 Nivel II | Dallas, TX | 22 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Analyst, Quantitative Analytics | $110.000 Nivel I | Dallas, TX | 16 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| Software Engineer Analyst | $85.000–$115.000 Nivel I | Dallas, TX | 1 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Quantitative Analytics Associate | $60.000–$90.000 Nivel II | Dallas, TX | 1 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Quantitative Analytics Associate | $60.000–$90.000 Nivel II | Dallas, TX | 23 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Software Engineer Analyst | $85.000–$115.000 Nivel I | Dallas, TX | 23 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| Vice President, Quantitative Analytics | $80.163–$180.000 Nivel III | Dallas, TX | 5 mar. 2025 | 1 iul. 2025 | Certificat |
| Vice President, Quantitative Analytics | $80.163–$180.000 Nivel III | Dallas, TX | 21 feb. 2025 | 1 iul. 2025 | Certificat |
| Data Engineer Associate | $155.000 Nivel I | Dallas, TX | 10 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Analyst, Software Engineering | $125.000 Nivel I | Dallas, TX | 3 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| Portfolio Analyst | $85.000 Nivel I | New York, NY | 3 mai 2021 | 1 oct. 2021 | Certificat, apoi retras |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).