Acasă › Angajatori › Wal-Mart Associates, Inc. › Data Engineer III
Salarii H-1B pentru Data Engineer III la Wal-Mart Associates, Inc.
283 cereri de condiții de muncă pentru funcția Data Engineer III la Wal-Mart Associates, Inc.. Salariul de bază mediu oferit: $117.000; jumătatea din mijloc $109.164–$125.000.
Cereri (LCA)283
Salariu mediu oferit$117.000
Intervalul central al salariilor$109.164–$125.000
Percentila 10–90$101.192–$130.469
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 66 | $111.969 |
| An fiscal 2024 | 116 | $117.000 |
| An fiscal 2025 | 73 | $120.000 |
| An fiscal 2026 | 22 | $123.394 |
Cereri
| Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|
| $121.540 Nivel I | Bentonville, AR | 27 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $126.690 Nivel I | Bentonville, AR | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat, apoi retras |
| $124.948 Nivel I | Bentonville, AR | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $103.293 Nivel I | Bentonville, AR | 20 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $136.664 Nivel I | Bentonville, AR | 19 mai 2026 | 15 nov. 2026 | Certificat |
| $123.188 Nivel I | Bentonville, AR | 18 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 14 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $123.600 Nivel I | Bentonville, AR | 14 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $106.050 Nivel I | Bentonville, AR | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $109.262 Nivel I | Bentonville, AR | 13 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $131.429 Nivel I | Bentonville, AR | 8 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $107.100 Nivel I | Bentonville, AR | 7 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $109.200 Nivel I | Bentonville, AR | 7 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $131.016 Nivel I | Bentonville, AR | 6 mai 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $153.376 Nivel I | Herndon, VA | 4 mai 2026 | 7 oct. 2026 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 30 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $124.440 Nivel I | Denver, CO | 28 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $114.400 Nivel I | Bentonville, AR | 22 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $122.400 Nivel I | Bentonville, AR | 15 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $123.599 Nivel I | Bentonville, AR | 15 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $135.484 Nivel I | Bentonville, AR | 15 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Certificat |
| $123.599 Nivel II | Bentonville, AR | 8 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Retras |
| $103.293 Nivel II | Bentonville, AR | 7 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Retras |
| $135.484 Nivel II | Bentonville, AR | 7 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Retras |
| $123.600 Nivel II | Bentonville, AR | 7 apr. 2026 | 1 oct. 2026 | Retras |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 6 feb. 2026 | 31 iul. 2026 | Certificat |
| $123.657 Nivel II | Bentonville, AR | 19 sept. 2025 | 23 ian. 2026 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 18 iul. 2025 | 28 iul. 2025 | Certificat |
| $200.000 Nivel II | Bentonville, AR | 11 iul. 2025 | 21 iul. 2025 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 11 iul. 2025 | 21 iul. 2025 | Certificat |
| $101.277 Nivel II | Bentonville, AR | 7 iul. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| $120.233 Nivel II | Bentonville, AR | 7 iul. 2025 | 14 iul. 2025 | Certificat |
| $144.079 Nivel II | Bentonville, AR | 1 iul. 2025 | 14 iul. 2025 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 6 iun. 2025 | 7 iul. 2025 | Certificat |
| $117.500 Nivel II | Bentonville, AR | 30 mai 2025 | 23 iun. 2025 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Bentonville, AR | 21 mai 2025 | 16 iun. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 14 mai 2025 | 7 nov. 2025 | Certificat |
| $104.030 Nivel II | Bentonville, AR | 14 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $145.000 Nivel II | Denver, CO | 14 mai 2025 | 2 iun. 2025 | Certificat |
| $112.000 Nivel II | Bentonville, AR | 13 mai 2025 | 10 oct. 2025 | Certificat |
| $133.984 Nivel II | Bentonville, AR | 13 mai 2025 | 9 iun. 2025 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 12 mai 2025 | 2 iun. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $121.900 Nivel II | Bentonville, AR | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 8 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $123.065 Nivel II | Bentonville, AR | 7 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $118.000 Nivel II | Bentonville, AR | 6 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $118.450 Nivel II | Bentonville, AR | 6 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 6 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $128.520 Nivel II | Bentonville, AR | 2 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $123.065 Nivel II | Bentonville, AR | 2 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $120.510 Nivel II | Bentonville, AR | 2 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 2 mai 2025 | 22 aug. 2025 | Certificat |
| $117.714 Nivel II | Bentonville, AR | 1 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 1 mai 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 30 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $110.242 Nivel II | Bentonville, AR | 30 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $113.850 Nivel II | Bentonville, AR | 30 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 29 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $140.467 Nivel II | Bentonville, AR | 28 apr. 2025 | 26 mai 2025 | Certificat |
| $130.449 Nivel II | Bentonville, AR | 28 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $121.176 Nivel II | Bentonville, AR | 25 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $131.325 Nivel II | Bentonville, AR | 24 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $107.100 Nivel II | Bentonville, AR | 24 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 23 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat, apoi retras |
| $129.712 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $131.169 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $129.712 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $135.270 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $122.423 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $135.270 Nivel II | Bentonville, AR | 18 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $115.657 Nivel II | Bentonville, AR | 9 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $118.940 Nivel II | Bentonville, AR | 4 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $115.555 Nivel II | Bentonville, AR | 1 apr. 2025 | 1 oct. 2025 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 27 mar. 2025 | 21 apr. 2025 | Certificat |
| $122.699 Nivel II | Bentonville, AR | 25 mar. 2025 | 11 apr. 2025 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 25 mar. 2025 | 31 mar. 2025 | Certificat |
| $109.101 Nivel II | Bentonville, AR | 28 feb. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| $118.857 Nivel II | Bentonville, AR | 24 feb. 2025 | 1 aug. 2025 | Certificat |
| $121.500 Nivel II | Bentonville, AR | 29 ian. 2025 | 3 feb. 2025 | Certificat |
| $113.427 Nivel III | Bentonville, AR | 22 ian. 2025 | 18 iul. 2025 | Certificat |
| $122.699 Nivel II | Reston, VA | 21 ian. 2025 | 11 iul. 2025 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 17 ian. 2025 | 17 feb. 2025 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 2 ian. 2025 | 20 ian. 2025 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 5 dec. 2024 | 13 ian. 2025 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 3 dec. 2024 | 30 dec. 2024 | Certificat |
| $118.857 Nivel II | Bentonville, AR | 18 nov. 2024 | 18 apr. 2025 | Certificat |
| $135.000 Nivel II | Bentonville, AR | 7 nov. 2024 | 2 dec. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 7 nov. 2024 | 25 nov. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 4 nov. 2024 | 25 nov. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 30 oct. 2024 | 18 nov. 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 29 oct. 2024 | 13 nov. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | 702 SW 8th Street, AR | 28 oct. 2024 | 11 nov. 2024 | Certificat |
| $104.000 Nivel II | Bentonville, AR | 23 oct. 2024 | 1 nov. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Bentonville, AR | 16 oct. 2024 | 11 nov. 2024 | Certificat |
| $130.500 Nivel II | Bentonville, AR | 11 oct. 2024 | 4 nov. 2024 | Certificat |
| $115.616 Nivel II | Bentonville, AR | 9 oct. 2024 | 28 oct. 2024 | Certificat |
| $115.616 Nivel II | Bentonville, AR | 8 oct. 2024 | 28 oct. 2024 | Retras |
| $135.000 Nivel II | Bentonville, AR | 30 sept. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 25 sept. 2024 | 14 oct. 2024 | Certificat |
| $108.009 Nivel II | Bentonville, AR | 12 sept. 2024 | 23 sept. 2024 | Certificat |
| $117.000 Nivel II | Bentonville, AR | 5 sept. 2024 | 23 sept. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 30 aug. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 29 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $118.285 Nivel II | Bentonville, AR | 21 aug. 2024 | 6 sept. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 20 aug. 2024 | 16 sept. 2024 | Certificat |
| $115.295 Nivel II | Bentonville, AR | 19 aug. 2024 | 30 aug. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 14 aug. 2024 | 9 sept. 2024 | Certificat |
| $115.395 Nivel II | Bentonville, AR | 14 aug. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Bentonville, AR | 14 aug. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| $129.662 Nivel II | Bentonville, AR | 9 aug. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $124.798 Nivel II | Bentonville, AR | 9 aug. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| $99.282 Nivel II | Bentonville, AR | 8 aug. 2024 | 26 aug. 2024 | Certificat |
| $118.800 Nivel II | Bentonville, AR | 7 aug. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| $108.052 Nivel II | Bentonville, AR | 6 aug. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 6 aug. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 Nivel II | Atlanta, GA | 1 aug. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 1 aug. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $107.890 Nivel II | Glen Allen, VA | 31 iul. 2024 | 26 aug. 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 29 iul. 2024 | 26 aug. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 25 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $124.070 Nivel II | Bentonville, AR | 23 iul. 2024 | 5 aug. 2024 | Certificat |
| $112.909 Nivel II | Bentonville, AR | 22 iul. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $102.757 Nivel II | Bentonville, AR | 19 iul. 2024 | 19 aug. 2024 | Certificat |
| $114.285 Nivel II | Bentonville, AR | 18 iul. 2024 | 5 aug. 2024 | Certificat |
| $140.467 Nivel II | Bentonville, AR | 18 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $116.198 Nivel II | Bentonville, AR | 18 iul. 2024 | 29 iul. 2024 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 18 iul. 2024 | 29 iul. 2024 | Certificat |
| $128.412 Nivel II | Hoboken, NJ | 17 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $125.886 Nivel II | Bentonville, AR | 17 iul. 2024 | 29 iul. 2024 | Certificat |
| $124.260 Nivel II | Bentonville, AR | 17 iul. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 17 iul. 2024 | 5 aug. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 11 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $128.416 Nivel II | Bentonville, AR | 11 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $124.863 Nivel II | Bentonville, AR | 11 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 10 iul. 2024 | 29 iul. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 8 iul. 2024 | 9 aug. 2024 | Certificat |
| $128.416 Nivel II | Bentonville, AR | 8 iul. 2024 | 29 iul. 2024 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Bentonville, AR | 5 iul. 2024 | 22 iul. 2024 | Certificat |
| $114.285 Nivel II | Bentonville, AR | 3 iul. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 Nivel II | Allen, TX | 2 iul. 2024 | 15 iul. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 2 iul. 2024 | 15 iul. 2024 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Bentonville, AR | 2 iul. 2024 | 22 iul. 2024 | Certificat |
| $112.332 Nivel II | Bentonville, AR | 1 iul. 2024 | 22 iul. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Bentonville, AR | 26 iun. 2024 | 22 iul. 2024 | Certificat |
| $138.897 Nivel II | Bentonville, AR | 24 iun. 2024 | 15 iul. 2024 | Certificat |
| $110.150 Nivel II | Bentonville, AR | 21 iun. 2024 | 5 iul. 2024 | Certificat |
| $130.652 Nivel II | Bentonville, AR | 21 iun. 2024 | 15 iul. 2024 | Certificat |
| $125.049 Nivel II | Bentonville, AR | 20 iun. 2024 | 8 iul. 2024 | Certificat |
| $117.000 Nivel II | Euless, TX | 14 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 14 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $129.870 Nivel II | Bentonville, AR | 14 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $128.416 Nivel II | Bentonville, AR | 13 iun. 2024 | 24 iun. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 Nivel II | Northlake, TX | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 13 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Retras |
| $127.792 Nivel II | Bentonville, AR | 13 iun. 2024 | 26 iun. 2024 | Certificat |
| $99.282 Nivel II | Bentonville, AR | 13 iun. 2024 | 8 iul. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 Nivel II | Richardson, TX | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $94.500 Nivel II | Bentonville, AR | 12 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 Nivel II | Dallas, TX | 6 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 6 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Irving, TX | 6 iun. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 4 iun. 2024 | 10 iun. 2024 | Certificat |
| $125.049 Nivel II | Bentonville, AR | 4 iun. 2024 | 14 iun. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 31 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Bentonville, AR | 30 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $109.780–$180.000 | Sunnyvale, CA | 29 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $93.627 Nivel II | Bentonville, AR | 29 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Bentonville, AR | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Bentonville, AR | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $121.558 Nivel II | Bentonville, AR | 22 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $112.000 Nivel II | Bentonville, AR | 21 mai 2024 | 17 iun. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 20 mai 2024 | 3 iun. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Bentonville, AR | 17 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $121.234 Nivel II | Bentonville, AR | 16 mai 2024 | 3 iun. 2024 | Certificat |
| $121.558 Nivel II | Dallas, TX | 9 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $102.164 Nivel II | Dallas, TX | 8 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 2 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 2 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $109.091 Nivel II | Bentonville, AR | 30 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $114.285 Nivel II | Bentonville, AR | 29 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 24 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Dallas, TX | 24 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat, apoi retras |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 23 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 23 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 23 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $101.192 Nivel II | Dallas, TX | 22 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $109.620 Nivel II | Dallas, TX | 22 apr. 2024 | 18 oct. 2024 | Certificat |
| $108.052 Nivel II | Bentonville, AR | 16 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Dallas, TX | 15 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| $114.000 Nivel II | Bentonville, AR | 12 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $124.260 Nivel II | Dallas, TX | 11 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $138.911–$234.000 | Sunnyvale, CA | 11 apr. 2024 | 29 apr. 2024 | Certificat |
| $129.870 Nivel II | Dallas, TX | 11 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 8 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $114.285 Nivel II | Dallas, TX | 5 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $127.169 Nivel II | Dallas, TX | 5 apr. 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 4 apr. 2024 | 15 apr. 2024 | Certificat |
| $142.630 Nivel II | Dallas, TX | 1 apr. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| $99.731 Nivel II | Bentonville, AR | 1 apr. 2024 | 4 sept. 2024 | Certificat |
| $107.831 Nivel II | Dallas, TX | 26 mar. 2024 | 14 mai 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 25 mar. 2024 | 22 apr. 2024 | Certificat |
| $109.061 Nivel II | Dallas, TX | 23 feb. 2024 | 23 aug. 2024 | Certificat |
| $117.703 Nivel II | Dallas, TX | 16 feb. 2024 | 16 aug. 2024 | Certificat |
| $104.000 Nivel II | Bentonville, AR | 7 feb. 2024 | 4 mar. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Dallas, TX | 30 ian. 2024 | 5 feb. 2024 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Dallas, TX | 24 ian. 2024 | 5 feb. 2024 | Certificat |
| $104.863 Nivel II | Dallas, TX | 22 ian. 2024 | 19 iul. 2024 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Dallas, TX | 2 ian. 2024 | 15 ian. 2024 | Certificat |
| $117.000–$234.000 | Sunnyvale, CA | 2 ian. 2024 | 22 ian. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 27 dec. 2023 | 15 ian. 2024 | Certificat |
| $117.000 Nivel II | Dallas, TX | 7 dec. 2023 | 11 dec. 2023 | Certificat |
| $114.400 Nivel II | Bentonville, AR | 21 nov. 2023 | 8 mai 2024 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Dallas, TX | 16 oct. 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| $108.160 Nivel II | Bentonville, AR | 25 sept. 2023 | 16 mar. 2024 | Certificat |
| $148.658–$170.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 19 sept. 2023 | 19 oct. 2023 | Certificat |
| $110.854 Nivel II | Bentonville, AR | 15 sept. 2023 | 15 mar. 2024 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Atlanta, GA | 23 aug. 2023 | 18 sept. 2023 | Certificat |
| $95.000 Nivel II | Bentonville, AR | 22 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 21 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $110.000 Nivel II | Dallas, TX | 16 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $107.000 Nivel II | Dallas, TX | 11 aug. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $140.595 Nivel II | Reston, VA | 3 aug. 2023 | 18 ian. 2024 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Bentonville, AR | 21 iul. 2023 | 31 iul. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Dallas, TX | 18 iul. 2023 | 14 aug. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Leander, TX | 7 iul. 2023 | 10 iul. 2023 | Certificat |
| $111.013 Nivel III | Bentonville, AR | 29 iun. 2023 | 3 dec. 2023 | Certificat |
| $111.308 Nivel III | Bentonville, AR | 29 iun. 2023 | 14 dec. 2023 | Certificat |
| $114.141 Nivel III | Bentonville, AR | 15 iun. 2023 | 10 dec. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 15 iun. 2023 | 10 iul. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $130.416–$156.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 13 iun. 2023 | 26 iun. 2023 | Certificat |
| $109.455 Nivel II | Bentonville, AR | 10 mai 2023 | 19 sept. 2023 | Certificat |
| $123.600 Nivel II | Charlotte, NC | 8 mai 2023 | 5 iun. 2023 | Certificat |
| $117.377 Nivel III | Bentonville, AR | 2 mai 2023 | 30 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Dallas, TX | 2 mai 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $108.712 Nivel II | Bentonville, AR | 20 apr. 2023 | 21 sept. 2023 | Certificat |
| $112.630 Nivel II | Bentonville, AR | 20 apr. 2023 | 3 sept. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Hoboken, NJ | 20 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Dallas, TX | 19 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Dallas, TX | 17 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $98.904 Nivel II | Dallas, TX | 17 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $135.200 Nivel II | Dallas, TX | 6 apr. 2023 | 1 mai 2023 | Certificat |
| $104.000 Nivel II | Dallas, TX | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Dallas, TX | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat, apoi retras |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $94.372 Nivel II | Bentonville, AR | 3 apr. 2023 | 1 oct. 2023 | Certificat |
| $109.164 Nivel II | Bentonville, AR | 29 mar. 2023 | 4 sept. 2023 | Certificat |
| $130.416–$170.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 21 mar. 2023 | 17 aug. 2023 | Certificat |
| $109.164 Nivel II | Bentonville, AR | 19 mar. 2023 | 4 sept. 2023 | Certificat |
| $99.960 Nivel III | Bentonville, AR | 10 mar. 2023 | 27 mar. 2023 | Certificat |
| $108.068 Nivel III | Bentonville, AR | 6 mar. 2023 | 28 aug. 2023 | Certificat |
| $130.416–$170.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 2 mar. 2023 | 20 mar. 2023 | Certificat |
| $102.500 Nivel II | Hoboken, NJ | 16 feb. 2023 | 3 apr. 2023 | Certificat |
| $108.210 Nivel II | Dallas, TX | 2 feb. 2023 | 1 aug. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Dallas, TX | 25 ian. 2023 | 20 feb. 2023 | Certificat |
| $97.815 Nivel III | Bentonville, AR | 23 ian. 2023 | 6 iul. 2023 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 19 ian. 2023 | 6 feb. 2023 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 19 ian. 2023 | 30 ian. 2023 | Certificat |
| $135.000 Nivel II | Dallas, TX | 19 ian. 2023 | 13 feb. 2023 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Bentonville, AR | 9 ian. 2023 | 23 ian. 2023 | Certificat |
| $130.000 Nivel II | Bentonville, AR | 9 ian. 2023 | 23 ian. 2023 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 20 dec. 2022 | 9 ian. 2023 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Bentonville, AR | 9 dec. 2022 | 19 dec. 2022 | Certificat |
| $150.000 Nivel II | Hoboken, NJ | 8 dec. 2022 | 2 ian. 2023 | Certificat |
| $108.000 Nivel II | Bentonville, AR | 6 dec. 2022 | 19 dec. 2022 | Certificat |
| $115.000 Nivel II | Dallas, TX | 6 dec. 2022 | 19 dec. 2022 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Bentonville, AR | 5 dec. 2022 | 26 dec. 2022 | Certificat |
| $94.966 Nivel II | Bentonville, AR | 21 nov. 2022 | 26 apr. 2023 | Certificat |
| $125.000 Nivel II | Dallas, TX | 21 nov. 2022 | 12 dec. 2022 | Certificat |
| $155.000 Nivel II | Sunnyvale, CA | 20 oct. 2022 | 7 nov. 2022 | Certificat |
| $105.000 Nivel II | Dallas, TX | 17 oct. 2022 | 14 nov. 2022 | Certificat |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 10 oct. 2022 | 7 nov. 2022 | Certificat |
| $97.739 Nivel II | Dallas, TX | 15 iul. 2022 | 25 iul. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $110.000 Nivel II | Bentonville, AR | 24 feb. 2022 | 14 mar. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $120.000 Nivel II | Dallas, TX | 14 dec. 2021 | 10 ian. 2022 | Certificat, apoi retras |
| $95.245 Nivel III | Bentonville, AR | 15 iul. 2021 | 4 sept. 2021 | Certificat, apoi retras |
| $102.247 Nivel III | Bentonville, AR | 4 iun. 2021 | 27 nov. 2021 | Certificat, apoi retras |
| $100.000 Nivel II | Dallas, TX | 19 mai 2021 | 8 iun. 2021 | Certificat, apoi retras |
| $95.500 | Bentonville, AR | 17 nov. 2020 | 1 dec. 2020 | Certificat, apoi retras |
| $95.500 | Dallas, TX | 17 nov. 2020 | 1 dec. 2020 | Certificat, apoi retras |
Data Engineer III la toți angajatorii →
Alte posturi la Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117.000
- Senior Software Engineer$150.080
- Staff Software Engineer$153.301
- Senior Data Scientist$163.668
- Senior Manager, Software Engineering$165.000
- Staff Product Manager$155.374
- Staff Data Scientist$171.337
- Principal Software Engineer$167.149
- Senior Product Manager$147.175
- Senior Data Analyst$120.000
- Senior Data Engineer$140.000
- Manager, Advanced Analytics$127.875
- Data Scientist III$130.000
- Data Scientist$129.839
- Senior Manager, Data Science$172.170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150.000
- Software Engineer II$104.414
- Principal Product Manager$167.904
- Staff Technical Program Manager$161.890
- Quality Engineer III$105.000
- Product Manager III$120.000
- Staff Data Engineer$153.301
- Principal Data Scientist$175.000
- Manager II, Product Management$140.221
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).