Date salariale H-1B

Acasă › Angajatori › Y-Prime, LLC

Y-Prime, LLC: Salarii H-1B și sponsorizare

Y-Prime, LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 10. Salariu mediu oferit: $113.768.

Cereri (LCA)13
Certificat10
Adresa angajatoruluiMalvern, PA
Angajator dependent de H-1BNu
Salariu mediu oferit$113.768
Intervalul central al salariilor$107.039–$117.538
Percentila 10–90$87.928–$133.661

Sponsorizează Y-Prime, LLC vize H-1B?

Y-Prime, LLC a depus 13 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 15 iul. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.

Salarii pe titlu de job

FuncțieLCAsSalariu median
Software Developer6$105.206
Full Stack Engineer3$112.537
Senior Software Tester1$118.207
DevOps Developer1—
Senior Software Developer1$115.000
Chief Executive Officer1$250.000

Cereri pe an fiscal

An fiscalLCAsSalariu median
An fiscal 20233$115.532
An fiscal 20245$112.537
An fiscal 20255$117.868

Niveluri de salariu prevailing

Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.

Unde sunt joburile

Ocuații

Cele mai recente cereri

FuncțieSalariu de bazăLocațieDepusData de începutStatus
Chief Executive Officer$250.000
Nivel II
Malvern, PA15 iul. 20251 oct. 2025Certificat
Senior Software Developer$115.000
Nivel II
Cary, NC21 apr. 20251 iul. 2025Certificat
Software Developer$105.206
Nivel II
Philadelphia, PA28 feb. 202517 iul. 2025Certificat
Software Developer$106.206
Nivel II
Philadelphia, PA27 feb. 202517 iul. 2025Retras
Software Developer$120.735
Nivel II
Apex, NC30 sept. 202418 feb. 2025Certificat
Full Stack Engineer$112.537
Nivel II
Philadelphia, PA14 aug. 20246 dec. 2024Certificat
Full Stack Engineer$112.537
Nivel II
Philadelphia, PA24 iul. 20246 dec. 2024Certificat, apoi retras
Full Stack Engineer$112.537
Nivel II
Philadelphia, PA23 iul. 20246 dec. 2024Retras
Software Developer$87.500
Nivel I
West Chester, PA14 mar. 202413 sept. 2024Certificat
DevOps Developer$87.500
Nivel I
West Chester, PA13 mar. 202412 sept. 2024Retras
Software Developer$115.532
Nivel III
Malvern, PA3 apr. 20231 oct. 2023Certificat
Software Developer$87.975
Nivel I
Austin, TX3 apr. 20231 oct. 2023Certificat
Senior Software Tester$118.207
Nivel II
Milpitas, CA16 oct. 202226 mar. 2023Certificat

Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).