Acasă › Angajatori › Zurich Services US LLC
Zurich Services US LLC: Salarii H-1B și sponsorizare
Zurich Services US LLC a depus 16 cereri de condiții de muncă pentru vize H-1B și vizelor înrudite în anii fiscali 2023–2026; certificate: 16. Salariu mediu oferit: $125.000.
Sponsorizează Zurich Services US LLC vize H-1B?
Zurich Services US LLC a depus 16 cereri de condiții de muncă în anii fiscali 2023–2026, cea mai recentă fiind depusă pe 30 dec. 2025. Un LCA este primul pas al unei petiții H-1B, deci angajatorul a sponsorizat sau s-a pregătit să sponsorizeze lucrători H-1B; aceasta nu garantează sponsorizarea pentru un anumit job. Verifică listele de joburi ale angajatorului.
Salarii pe titlu de job
| Funcție | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| Cyber Security Analyst | 2 | $77.756 |
| Lead Developer, Digital Identity | 2 | $126.144 |
| ServiceNow Lead Developer | 2 | $102.980 |
| Digital Identity Engineer | 1 | $120.000 |
| Cyber Security Specialist | 1 | $100.000 |
| Information Security Consultant | 1 | $157.214 |
| Application Developer | 1 | $114.712 |
| Identity and Access Management (IAM) Senior Engineer | 1 | $130.000 |
| Lead Developer | 1 | $155.000 |
| IT Service Delivery Manager | 1 | $175.661 |
| Identity and Access Management Consultant | 1 | $136.792 |
| Program Manager II | 1 | $142.809 |
| Identity & Access Management Sr Engineer | 1 | $130.000 |
Cereri pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|---|---|
| An fiscal 2023 | 2 | $96.575 |
| An fiscal 2024 | 5 | $102.980 |
| An fiscal 2025 | 6 | $139.800 |
| An fiscal 2026 | 3 | $130.000 |
Niveluri de salariu prevailing
- Nivel I (intrare)12 %
- Nivel II (calificat)25 %
- Nivel III (experimentat)25 %
- Nivel IV (plin competență)38 %
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Unde sunt joburile
Ocuații
Cele mai recente cereri
| Funcție | Salariu de bază | Locație | Depus | Data de început | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Identity & Access Management Sr Engineer | $130.000 Nivel III | Schaumburg, IL | 30 dec. 2025 | 23 iun. 2026 | Certificat |
| Lead Developer, Digital Identity | $132.288 Nivel III | Schaumburg, IL | 1 dec. 2025 | 1 iun. 2026 | Certificat |
| Cyber Security Analyst | $82.363 Nivel I | Schaumburg, IL | 3 nov. 2025 | 6 mar. 2026 | Certificat |
| Identity and Access Management Consultant | $136.792 Nivel IV | Schaumburg, IL | 22 sept. 2025 | 12 ian. 2026 | Certificat |
| Program Manager II | $142.809 Nivel IV | Schaumburg, IL | 22 aug. 2025 | 2 ian. 2026 | Certificat |
| Lead Developer | $155.000 Nivel IV | Schaumburg, IL | 13 mai 2025 | 26 mai 2025 | Certificat |
| IT Service Delivery Manager | $175.661 Nivel IV | Schaumburg, IL | 22 apr. 2025 | 15 aug. 2025 | Certificat |
| Identity and Access Management (IAM) Senior Engineer | $130.000 Nivel III | Schaumburg, IL | 21 mar. 2025 | 4 apr. 2025 | Certificat |
| Application Developer | $114.712 Nivel II | McKinney, TX | 17 dec. 2024 | 1 mai 2025 | Certificat |
| Cyber Security Specialist | $100.000 Nivel II | Schaumburg, IL | 21 mai 2024 | 1 oct. 2024 | Certificat |
| Information Security Consultant | $157.214 Nivel IV | Schaumburg, IL | 19 apr. 2024 | 2 sept. 2024 | Certificat |
| Digital Identity Engineer | $120.000 Nivel IV | Schaumburg, IL | 8 mar. 2024 | 22 mar. 2024 | Certificat |
| ServiceNow Lead Developer | $102.980 Nivel II | Lebanon, TN | 26 dec. 2023 | 3 mai 2024 | Certificat |
| ServiceNow Lead Developer | $102.980 Nivel II | Lebanon, TN | 18 dec. 2023 | 3 mai 2024 | Certificat |
| Lead Developer, Digital Identity | $120.000 Nivel III | Schaumburg, IL | 31 mai 2023 | 1 iun. 2023 | Certificat |
| Cyber Security Analyst | $73.150 Nivel I | Schaumburg, IL | 20 feb. 2023 | 6 mar. 2023 | Certificat |
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).