Acasă › Funcții › Non-Invasive Cardiologist
Salarii H-1B pentru Non-Invasive Cardiologist
60 cereri de condiții de muncă au folosit titlul de post Non-Invasive Cardiologist. Salariul de bază mediu oferit: $476.190; jumătatea din mijloc $424.126–$550.000.
Cereri (LCA)60
Salariu mediu oferit$476.190
Intervalul central al salariilor$424.126–$550.000
Percentila 10–90$250.000–$600.000
Avocat pentru imigrare, recrutor sau angajator? Promovați-vă serviciul în partea de sus a acestei pagini — $99 pentru 30 de zile →
Angajatori
| Angajator | LCAs | Salariu median |
|---|
| Piedmont Heart Institute Physicians, Inc. | 7 | $530.000 |
| Concord Hospital | 4 | $424.126 |
| Iowa Physicians Clinic Medical Foundation | 3 | $560.000 |
| The Mary Imogene Bassett Hospital | 3 | $476.190 |
| Hamilton Medical Center Inc. | 3 | $250.000 |
| St. Luke's Physician Group, Inc. | 3 | $475.000 |
| Westchester Medical Center Advanced Physician Services, PC | 2 | $475.000 |
| Wentworth-Douglass Physician Corporation | 2 | $429.125 |
| Innovis Health, LLC | 2 | $600.000 |
| Las Cruces Physician Services, LLC | 2 | $560.000 |
| St. Bernards Physician Clinics, Inc. | 2 | $500.000 |
| Hamilton Physician Group, Inc. | 2 | $250.000 |
| CHVI Professional Corporation | 2 | $514.633 |
| Kettering Independent Medical Group, Inc. | 1 | $383.266 |
| The Duluth Clinic, Ltd. | 1 | $500.000 |
| Allegheny Clinic | 1 | $575.000 |
| Mercy Medical Services, Inc. | 1 | $513.000 |
| MedStar Medical Group II, LLC | 1 | $400.000 |
| Scott & White Clinic | 1 | $390.000 |
| Yakima Valley Memorial Hospital Association | 1 | $548.000 |
| Catholic Medical Center Physician Practice Associates | 1 | $450.000 |
| Advanced Cardiovascular Specialists, P.C. | 1 | $350.000 |
| Wake Forest University Health Sciences | 1 | $400.000 |
| Lakeland Hospitals at Niles and St. Joseph, Inc. | 1 | $150.000 |
| Banner University Medical Group | 1 | $400.000 |
| Pikeville Medical Center, Inc. | 1 | $650.000 |
| Medical Foundation, Inc. | 1 | $525.000 |
| Deaconess Specialty Physicians, Inc. | 1 | $575.000 |
| Mass General Brigham Medical Group, NH & Maine, Inc | 1 | $433.250 |
| Regional Health Services, Inc. | 1 | $575.000 |
| Mayo Clinic | 1 | $533.739 |
| DLP Conemaugh Physician Practices, LLC | 1 | $239.200 |
| Beacon Medical Group | 1 | $575.000 |
| Brainerd Medical Center, Inc. | 1 | $674.640 |
| Wake Forest University Baptist Medical Center | 1 | $425.000 |
| Aurora Medical Group, Inc. | 1 | $665.703 |
Pe nivel salarial
| Nivel salarial | Salariu median |
|---|
| Nivel I (intrare) | $491.870 |
| Nivel II (calificat) | $555.000 |
| Nivel III (experimentat) | $475.000 |
| Nivel IV (plin competență) | $500.000 |
Departamentul Muncii stabilește patru niveluri de salariu prevailing pentru fiecare ocupație și zonă, de la Nivelul I (intrare) la Nivelul IV (competență deplină). Angajatorul alege nivelul care corespunde cerințelor jobului.
Pe an fiscal
| An fiscal | LCAs | Salariu median |
|---|
| An fiscal 2023 | 8 | $525.000 |
| An fiscal 2024 | 24 | $437.063 |
| An fiscal 2025 | 12 | $500.000 |
| An fiscal 2026 | 15 | $533.739 |
Orașe
- Dalton, GA5
- Concord, NH4
- Dover, NH3
- Yakima, WA3
- Des Moines, IA2
- New Windsor, NY2
- Erie, PA2
- Fargo, ND2
- Las Cruces, NM2
- Covington, GA2
- Sioux City, IA2
- Canton, GA2
- Cooperstown, NY2
- Augusta, GA2
- Xenia, OH1
- Duluth, MN1
- Cobleskill, NY1
- Center Valley, PA1
- Quakertown, PA1
- Bethlehem, PA1
- Baltimore, MD1
- Osceola, AR1
- Paragould, AR1
- Round Rock, TX1
- Manchester, NH1
- Bridgeport, CT1
- Fayetteville, GA1
- Winston-Salem, NC1
- St. Joseph, MI1
- Tucson, AZ1
Salariile reprezintă limita inferioară a salariului oferit în fiecare cerere, convertite în sumă anuală; statisticile folosesc doar cereri cu normă întreagă certificate. Un LCA nu este o aprobare de viză și un singur LCA poate acoperi mai multe posturi. Sursă: Departamentul Muncii din SUA, Date de divulgare LCA OFLC, ani fiscali 2023–2026 (cea mai recentă decizie 30 iun. 2026).