Domov › Mestá › California › French Camp
Sponzori H-1B v French Camp, CA
Zamestnávatelia podali 38 žiadostí o pracovné podmienky pre pozície v French Camp, CA vo fiskálnych rokoch 2023–2026. Medián ponúkanej základnej mzdy: $129 502.
Žiadosti (LCA)38
Medián ponúkaného platu$129 502
Stredná časť platov$98 550–$239 200
10.–90. percentil$69 816–$240 321
Top sponzori
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| San Joaquin General Hospital | 11 | $204 589 |
| CEP America-California | 7 | $239 200 |
| San Joaquin County Clinics | 4 | $218 478 |
| Enin Systems Inc | 4 | $68 120 |
| Health Plan of San Joaquin | 3 | $134 701 |
| Visys Cloud Technologies LLC | 3 | $98 550 |
| Compunnel Software Group, Inc | 3 | $92 000 |
| Xenoninfotek, Inc | 3 | $104 187 |
Povolania
| Povolanie | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Scientists | 8 | $102 846 |
| Emergency Medicine Physicians | 7 | $239 200 |
| General Internal Medicine Physicians | 7 | $218 478 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 4 | $68 120 |
| Pediatricians, General | 3 | $239 464 |
| Occupational Therapists | 2 | $112 296 |
| Computer Systems Analysts | 2 | $98 550 |
| Database Architects | 1 | $134 701 |
| Speech-Language Pathologists | 1 | $101 920 |
| Software Developers | 1 | $105 810 |
| Dietitians and Nutritionists | 1 | $69 387 |
| Management Analysts | 1 | $88 546 |
Pracovné pozície
- Physician6
- Software Engineer5
- Primary Care Physician (Internal Medicine)3
- Internal Medicine Physician3
- Business Intelligence Analyst3
- Senior Data Analyst3
- Pediatrician3
- Occupational Therapist1
- Primary Care Physician1
- Intermediate Data Warehouse Analyst1
- Emergency Medicine Physician1
- Business Intelligence Analyst Intermediate1
- Speech Therapist III - Senior1
- Computer System Analyst1
- Cmuputer System Analyst1
- Business Intelligence Data Analyst, Senior1
- Occupational Therapist Clinical Specialist1
- Clinical Dietitian I1
- Business Analyst II1
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).