Domov › Mestá › Colorado › Northglenn
Sponzori H-1B v Northglenn, CO
Zamestnávatelia podali 38 žiadostí o pracovné podmienky pre pozície v Northglenn, CO vo fiskálnych rokoch 2023–2026. Medián ponúkanej základnej mzdy: $90 000.
Žiadosti (LCA)38
Medián ponúkaného platu$90 000
Stredná časť platov$87 443–$112 008
10.–90. percentil$79 489–$119 461
Top sponzori
| Zamestnávateľ | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Concert Tech Corporation | 21 | $92 165 |
| FactSet Research Systems Inc. | 3 | $160 000 |
| WestTel International, Inc. | 3 | $89 000 |
| Capital IT Solutions INC | 2 | $79 290 |
| Nextgen IT Solutions Inc | 2 | $82 004 |
| Mountain View Pain Specialists LLC | 2 | $90 000 |
| Roeslein & Associates of Denver LLC | 1 | $119 102 |
| Global Village Academy - Northglenn | 1 | $43 680 |
| Cadence Design Systems, Inc. | 1 | $105 893 |
| Northglenn Dental Partners LLP | 1 | $120 000 |
| Cummins Inc. | 1 | $112 195 |
Povolania
| Povolanie | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developers | 17 | $88 222 |
| Database Architects | 4 | $112 008 |
| Database Administrators | 4 | $86 226 |
| Project Management Specialists | 3 | $160 000 |
| Web Developers | 3 | $78 291 |
| Physical Therapists | 2 | $90 000 |
| Mechanical Engineers | 1 | $119 102 |
| Elementary School Teachers, Except Special Education | 1 | $43 680 |
| Electronics Engineers, Except Computer | 1 | $105 893 |
| Dentists, General | 1 | $120 000 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 1 | $112 195 |
Pracovné pozície
- Software Developer9
- Database Developer4
- Software Engineer4
- Lead Software Engineer3
- Web Developer3
- Solution Engineer3
- Database Adminstrator2
- Physical Therapist2
- Mechanical Engineer III1
- ETL Developer1
- Data Engineer1
- Mainframe Operations Analyst1
- Bilingual Elementary Teacher (Spanish)1
- Product Engineer II1
- Dentist1
- Product Manager1
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).