Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › 10Jumps Inc.

10Jumps Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

10Jumps Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $76 835.

Žiadosti (LCA)11
Certifikované9
Adresa zamestnávateľaChicago, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$76 835
Stredná časť platov$74 277–$89 565
10.–90. percentil$72 808–$112 603

Sponzoruje 10Jumps Inc. víza H-1B?

10Jumps Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 7. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Technical Lead2$108 077
Data Analyst2$74 277
Computer Programmer2$76 835
Software Developer/Technical Lead1$130 707
Sr. Business Analyst1$79 602
Data Engineer1$89 565
Business Analyst1$66 934
IT App Support Engineer1$76 835

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20255$98 821
FY20266$74 277

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
IT App Support Engineer$76 835–$95 659
Úroveň II
Itasca, IL7. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Data Analyst$74 277–$96 928
Úroveň I
Itasca, IL7. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Computer Programmer$76 835–$95 659
Úroveň II
Itasca, IL7. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Computer Programmer$76 835–$95 659
Úroveň II
Itasca, IL4. 5. 20261. 10. 2026Stiahnuté
Data Analyst$74 277–$96 928
Úroveň I
Itasca, IL24. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Business Analyst$66 934–$96 491
Úroveň I
Cypress, CA8. 12. 202522. 12. 2025Certifikované
Software Developer/Technical Lead$130 707–$153 317
Úroveň III
Cummings, GA17. 9. 202529. 9. 2025Certifikované
Technical Lead$108 077–$130 707
Úroveň II
Itasca, IL9. 9. 202522. 9. 2025Certifikované
Technical Lead$82 846–$107 640
Úroveň II
Itasca, IL4. 9. 202522. 9. 2025Stiahnuté
Sr. Business Analyst$79 602–$97 115
Úroveň II
Middletown, DE3. 9. 202515. 9. 2025Certifikované
Data Engineer$89 565–$113 235
Úroveň I
Itasca, IL3. 9. 202515. 9. 2025Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).