Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › 4-Serv Solutions Inc.

4-Serv Solutions Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

4-Serv Solutions Inc. podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 26. Medián ponúkanej mzdy: $85 186.

Žiadosti (LCA)26
Certifikované26
Adresa zamestnávateľaWixom, MI
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$85 186
Stredná časť platov$79 530–$95 670
10.–90. percentil$74 326–$117 500

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje 4-Serv Solutions Inc. víza H-1B?

4-Serv Solutions Inc. podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Engineer10$83 450
Software Developer6$88 494
Data Engineer4$88 213
Big Data Engineer2$125 000
Software Application Developer1$87 318
Computer Systems Engineer1$60 000
QA Tester1$74 000
Java Automation Engineer1$80 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20236$89 170
FY202410$85 000
FY20255$79 373
FY20265$84 053

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Data Engineer$102 190–$120 000
Úroveň II
Southfield, MI4. 5. 202615. 9. 2026Certifikované
Data Engineer$84 053–$102 000
Úroveň I
Detroit, MI15. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Software Engineer$82 846–$101 000
Úroveň I
Dublin, OH2. 2. 20269. 2. 2026Certifikované
Software Engineer$84 053–$102 000
Úroveň I
Farmington Hills, MI16. 12. 202516. 12. 2025Certifikované
Software Engineer$84 968–$99 000
Úroveň II
Okemos, MI2. 11. 20252. 11. 2025Certifikované
Software Engineer$79 373–$97 000
Úroveň I
Wixom, MI10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Engineer$97 032–$114 000
Úroveň II
Detroit, MI10. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Engineer$79 373–$97 000
Úroveň I
Detroit, MI10. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Engineer$79 373–$97 000
Úroveň I
Farmington Hills, MI17. 3. 202528. 6. 2025Certifikované
Java Automation Engineer$80 000
Úroveň I
Ann Arbor, MI6. 11. 20241. 1. 2025Certifikované
QA Tester$74 000
Úroveň I
Buffalo Grove, IL4. 9. 20248. 10. 2024Certifikované
Big Data Engineer$125 000
Úroveň II
Melissa, TX25. 7. 202426. 12. 2024Certifikované
Software Engineer$68 952–$96 000
Úroveň I
Boston, MA9. 7. 20241. 10. 2024Certifikované
Computer Systems Engineer$60 000
Úroveň I
Wixom, MI18. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$110 000
Úroveň II
Austin, TX13. 3. 202424. 8. 2024Certifikované
Software Developer$80 000
Úroveň I
Wixom, MI7. 3. 202414. 3. 2024Certifikované
Software Developer$138 000
Úroveň IV
Wixom, MI26. 2. 202414. 5. 2024Certifikované
Software Engineer$90 000
Úroveň I
Wixom, MI26. 1. 20242. 2. 2024Certifikované
Software Engineer$104 062–$112 500
Úroveň IV
Lansing, MI1. 11. 20238. 11. 2023Certifikované
Software Developer$74 651–$91 000
Úroveň I
Novi, MI18. 10. 202317. 12. 2023Certifikované
Data Engineer$91 021–$107 000
Úroveň II
Detroit, MI8. 9. 202315. 9. 2023Certifikované
Data Engineer$85 405
Úroveň II
Detroit, MI19. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$85 405–$97 000
Úroveň II
Macomb, MI7. 3. 202317. 3. 2023Certifikované
Software Developer$91 582–$106 000
Úroveň III
Wyoming, MI2. 3. 202313. 6. 2023Certifikované
Software Application Developer$87 318–$105 000
Úroveň II
Albany, NY5. 1. 20234. 2. 2023Certifikované
Big Data Engineer$125 000
Úroveň III
Melissa, TX10. 11. 202217. 11. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).