Domov › Zamestnávatelia › Aac Technologies Irvine, Inc.
Aac Technologies Irvine, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Aac Technologies Irvine, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 10. Medián ponúkanej mzdy: $147 566.
Sponzoruje Aac Technologies Irvine, Inc. víza H-1B?
Aac Technologies Irvine, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 24. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Business Analyst | 1 | $89 294 |
| Engineering Program Manager | 1 | $150 426 |
| Technical Program Manager | 1 | $175 094 |
| Mechanical Engineer | 1 | $132 142 |
| Program Manager Technical | 1 | $150 218 |
| Project Manager - Engineering | 1 | $139 443 |
| Technical Sales Director | 1 | $198 702 |
| Optical Design Engineer | 1 | $158 621 |
| Logistics Engineer | 1 | $144 914 |
| Optical Engineer | 1 | $129 459 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 5 | $150 218 |
| FY2026 | 5 | $144 914 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)10 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)30 %
- Úroveň III (skúsený)40 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)20 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Project Management Specialists2
- Mechatronics Engineers2
- Management Analysts1
- Industrial Production Managers1
- Mechanical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Sales Engineers1
- Logisticians1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Optical Design Engineer | $158 621 Úroveň III | Cupertino, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Optical Engineer | $129 459 Úroveň II | Cupertino, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Logistics Engineer | $144 914 Úroveň IV | Cupertino, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Technical Sales Director | $198 702 Úroveň IV | Cupertino, CA | 7. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Project Manager - Engineering | $139 443 Úroveň II | Cupertino, CA | 6. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $132 142 Úroveň II | Cupertino, CA | 15. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Program Manager Technical | $150 218 Úroveň III | Cupertino, CA | 10. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $89 294 Úroveň I | Cupertino, CA | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Engineering Program Manager | $150 426 Úroveň III | Cupertino, CA | 5. 6. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $175 094 Úroveň III | Cupertino, CA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).