Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Agiletal Technologies Inc. › Software Engineer

Software Engineer v Agiletal Technologies Inc.: Mzdy H-1B

19 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v Agiletal Technologies Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $98 904; stredná polovica $86 351–$104 234.

Žiadosti (LCA)19
Medián ponúkaného platu$98 904
Stredná časť platov$86 351–$104 234
10.–90. percentil$79 456–$113 822

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$98 904
FY20248$95 222
FY20256$90 438
FY20261$112 923

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$112 923
Úroveň II
Phoenix, AZ24. 9. 202528. 12. 2025Certifikované
$112 923
Úroveň II
Irving, TX9. 9. 202517. 9. 2025Certifikované
$78 000
Úroveň II
Phoenix, AZ25. 8. 20252. 9. 2025Certifikované
$76 315
Úroveň II
Austin, TX11. 8. 202519. 8. 2025Certifikované
$105 227
Úroveň II
Duluth, GA5. 3. 202513. 3. 2025Certifikované
$95 493
Úroveň I
Jersey City, NJ13. 12. 202423. 12. 2024Certifikované
$85 384
Úroveň I
Austin, TX1. 10. 20249. 10. 2024Certifikované
$85 384
Úroveň I
Austin, TX9. 9. 202417. 9. 2024Certifikované
$101 254
Úroveň I
Sunnyvale, CA15. 8. 202423. 8. 2024Certifikované
$101 254
Úroveň I
Sunnyvale, CA8. 8. 202416. 8. 2024Certifikované
$89 253
Úroveň I
Middlesex, NJ3. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$80 080
Úroveň I
Philadelphia, PA28. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$89 253
Úroveň I
Middlesex, NJ8. 5. 202420. 5. 2024Certifikované
$105 061
čiatočný úväzok · Úroveň II
Newtown Square, PA19. 3. 202427. 3. 2024Certifikované
$101 192
Úroveň II
Irving, TX18. 10. 202325. 10. 2023Certifikované
$115 918
Úroveň II
Jersey City, NJ17. 10. 202325. 10. 2023Certifikované
$115 918
Úroveň II
South Plainfield, NJ10. 7. 202318. 7. 2023Certifikované
$98 904
Úroveň II
Richardson, TX3. 3. 202313. 3. 2023Certifikované
$98 904
Úroveň II
Tampa, FL12. 12. 202220. 12. 2022Certifikované

Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Agiletal Technologies Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).