Domov › Zamestnávatelia › Amcor Rigid Packaging USA, LLC
Amcor Rigid Packaging USA, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Amcor Rigid Packaging USA, LLC podal 15 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $145 790.
Sponzoruje Amcor Rigid Packaging USA, LLC víza H-1B?
Amcor Rigid Packaging USA, LLC podal 15 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Amcor Rigid Packaging USA, LLC: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| SAP BW Senior Analyst | 2 | $128 416 |
| SCADA Systems Manager | 2 | $168 685 |
| Sr SAP PP & P2P Analyst | 1 | $120 000 |
| Maintenance Supervisor | 1 | $99 299 |
| Special Project Manager | 1 | $184 500 |
| Senior Engineer I | 1 | $126 200 |
| Plant Director | 1 | $184 500 |
| Commercial Excellence Manager | 1 | $140 504 |
| Vice President of Human Resources and Communication | 1 | $412 000 |
| Director, Quality Management - Pharmaceutical Packaging | 1 | $193 750 |
| Sr. SAP QTC Analyst | 1 | $145 790 |
| Commercial & Supply Chain Finance Business Partner Manager | 1 | $156 970 |
| IT Developer III | 1 | $140 275 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $120 000 |
| FY2024 | 6 | $174 735 |
| FY2025 | 6 | $151 380 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Manchester, MI5
- Delaware, OH2
- Orlando, FL2
- Miramar, FL2
- Blythewood, SC1
- Columbus, OH1
- Ann Arbor, MI1
- Melissa, TX1
Povolania
- Computer Systems Analysts4
- Architectural and Engineering Managers3
- Industrial Production Managers2
- Industrial Engineers1
- Mechanical Engineers1
- Sales Managers1
- Human Resources Managers1
- Financial Managers1
- Software Developers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| IT Developer III | $140 275 Úroveň IV | Manchester, MI | 27. 6. 2025 | 18. 11. 2025 | Certifikované |
| SAP BW Senior Analyst | $131 990 Úroveň IV | Manchester, MI | 23. 6. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| Commercial & Supply Chain Finance Business Partner Manager | $156 970 Úroveň II | Miramar, FL | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Director, Quality Management - Pharmaceutical Packaging | $193 750 Úroveň IV | Delaware, OH | 19. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| SCADA Systems Manager | $172 400 Úroveň II | Orlando, FL | 21. 11. 2024 | 19. 5. 2025 | Certifikované |
| Sr. SAP QTC Analyst | $145 790 Úroveň IV | Melissa, TX | 29. 10. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikované |
| Vice President of Human Resources and Communication | $412 000 E-3 · Úroveň IV | Ann Arbor, MI | 1. 7. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikované |
| Commercial Excellence Manager | $140 504 Úroveň III | Miramar, FL | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Special Project Manager | $184 500 Úroveň IV | Delaware, OH | 7. 12. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| SCADA Systems Manager | $164 970 Úroveň II | Orlando, FL | 5. 10. 2023 | 29. 3. 2024 | Certifikované |
| Senior Engineer I | $126 200 Úroveň III | Manchester, MI | 4. 10. 2023 | 18. 1. 2024 | Certifikované |
| Plant Director | $184 500 Úroveň III | Columbus, OH | 28. 9. 2023 | 7. 11. 2023 | Certifikované |
| Maintenance Supervisor | $99 299 Úroveň IV | Blythewood, SC | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr SAP PP & P2P Analyst | $120 000 Úroveň IV | Manchester, MI | 17. 11. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| SAP BW Senior Analyst | $124 842 Úroveň IV | Manchester, MI | 1. 11. 2022 | 14. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).