Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › American IT Resource Group, Inc.

American IT Resource Group, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

American IT Resource Group, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 24. Medián ponúkanej mzdy: $102 690.

Žiadosti (LCA)24
Certifikované24
Adresa zamestnávateľaSchaumburg, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$102 690
Stredná časť platov$94 016–$106 558
10.–90. percentil$89 690–$107 694

Sponzoruje American IT Resource Group, Inc. víza H-1B?

American IT Resource Group, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer7$102 690
Full Stack Developer4$102 690
Data Scientist3$89 690
Senior Software Developer2$114 067
Data Analyst2$84 000
Cloud DevOps Developer2$104 624
Software Engineer1$94 020
Sr. Software Developer1$108 181
Technical Architect1$102 690
Application Developer1$106 558

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202310$98 355
FY20249$102 690
FY20255$106 558

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Cloud DevOps Developer$106 558–$106 559
Úroveň II
Schaumburg, IL9. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$106 558–$106 559
Úroveň II
Schaumburg, IL9. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Full Stack Developer$106 558–$106 559
Úroveň II
Schaumburg, IL9. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Application Developer$106 558–$106 559
Úroveň II
Schaumburg, IL3. 12. 20246. 1. 2025Certifikované
Software Developer$106 558–$106 559
Úroveň II
Schaumburg, IL11. 10. 202421. 10. 2024Certifikované
Technical Architect$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL18. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Full Stack Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL12. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$89 690–$89 691
Úroveň II
Schaumburg, IL12. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL12. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Full Stack Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$89 690–$89 691
Úroveň II
Schaumburg, IL10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist$89 690–$89 691
Úroveň II
Schaumburg, IL10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$102 690–$102 700
Úroveň II
Schaumburg, IL20. 10. 202330. 10. 2023Certifikované
Full Stack Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL15. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Cloud DevOps Developer$102 690–$102 691
Úroveň II
Schaumburg, IL14. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$94 016–$94 020
Úroveň II
Schaumburg, IL19. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Analyst$84 000–$84 010
Úroveň II
Schaumburg, IL19. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Senior Software Developer$114 067–$114 070
Úroveň III
Schaumburg, IL19. 5. 202310. 7. 2023Certifikované
Senior Software Developer$114 067–$114 070
Úroveň III
Schaumburg, IL12. 5. 202310. 7. 2023Certifikované
Data Analyst$84 000–$84 001
Úroveň II
Schaumburg, IL6. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$94 016–$94 018
Úroveň II
Schaumburg, IL6. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$94 020–$95 000
Úroveň II
Schaumburg, IL21. 11. 202215. 12. 2022Certifikované
Sr. Software Developer$108 181
Úroveň II
Boston City, MA9. 11. 20221. 1. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).