Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Ameya Infotech LLC

Ameya Infotech LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Ameya Infotech LLC podal 27 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 27. Medián ponúkanej mzdy: $79 123.

Žiadosti (LCA)27
Certifikované27
Adresa zamestnávateľaMemphis, TN
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$79 123
Stredná časť platov$76 033–$90 646
10.–90. percentil$74 315–$101 192

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Ameya Infotech LLC víza H-1B?

Ameya Infotech LLC podal 27 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 8. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer14$76 066
Software Engineer5$79 123
Data Engineering Lead2$98 311
Sr. Software Developer2$90 646
Senior Data Engineer1$76 066
Senior BI Developer1$76 066
SpotFire Developer1$90 646
Sr. Data Engineer1$90 646

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202310$76 066
FY202417$90 646

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$102 000
Úroveň II
Memphis, TN29. 8. 20243. 9. 2024Certifikované
Software Developer$85 000
Úroveň II
Little Rock, AR22. 8. 202427. 8. 2024Certifikované
Data Engineering Lead$105 976
Úroveň II
Mesa, AZ16. 8. 202421. 8. 2024Certifikované
Software Developer$75 858
Úroveň I
Memphis, TN10. 8. 202416. 8. 2024Certifikované
Software Developer$75 858
Úroveň I
Memphis, TN9. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$75 858
Úroveň I
Memphis, TN9. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
Sr. Software Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN11. 6. 202417. 6. 2024Certifikované
Software Developer$76 000
Úroveň I
Memphis, TN20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$79 000
Úroveň I
Memphis, TN20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$72 000
Úroveň I
Memphis, TN20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$69 742
Úroveň I
Memphis, TN20. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Sr. Software Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN18. 5. 202422. 5. 2024Certifikované
Sr. Data Engineer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN18. 5. 202422. 5. 2024Certifikované
Software Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN18. 5. 202422. 5. 2024Certifikované
Data Engineering Lead$90 646
Úroveň II
Memphis, TN28. 2. 20244. 3. 2024Certifikované
SpotFire Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN19. 1. 202424. 1. 2024Certifikované
Software Engineer$101 192
Úroveň II
Irving, TX21. 10. 202321. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$101 192
Úroveň II
Irving, TX20. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN15. 9. 202320. 9. 2023Certifikované
Software Developer$90 646
Úroveň II
Memphis, TN24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$76 066
Úroveň II
Collierville, TN21. 6. 202326. 6. 2023Certifikované
Senior Data Engineer$76 066
Úroveň II
Memphis, TN13. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Senior BI Developer$76 066
Úroveň II
Memphis, TN6. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$66 789
Úroveň II
Horn Lake, MS6. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$79 123
Úroveň II
Denton, TX6. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$76 066
Úroveň II
Collierville, TN6. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$76 066
Úroveň II
Collierville, TN6. 6. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).