Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Ampion, PBC

Ampion, PBC: Mzdy H-1B a sponzoring

Ampion, PBC podal 18 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 17. Medián ponúkanej mzdy: $78 906.

Žiadosti (LCA)18
Certifikované17
Adresa zamestnávateľaBoston, MA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$78 906
Stredná časť platov$71 500–$85 000
10.–90. percentil$62 500–$113 000

Sponzoruje Ampion, PBC víza H-1B?

Ampion, PBC podal 18 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Business Operation Analyst4$60 000
Revenue Operations Analyst II3$78 906
Business Operations Analyst2$69 961
Data Administrator2$77 500
Software Engineer1$100 000
Manager, Financial Planning & Analysis1$124 000
Senior Salesforce Engineer1$135 000
UI/UX Designer1$80 000
Project Manager1$102 000
Lead Operations Analyst1$80 000
Revenue Operations Analyst1$72 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20235$65 000
FY20241$74 922
FY20256$80 000
FY20266$80 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Revenue Operations Analyst$72 000–$82 000
Úroveň I
Stoneham, MA18. 6. 202622. 6. 2026Certifikované
Lead Operations Analyst$80 000–$90 000
Úroveň I
Nashua, NH10. 6. 202622. 6. 2026Certifikované
Revenue Operations Analyst II$80 000–$90 000
Úroveň I
Winchester, MA30. 4. 20264. 5. 2026Certifikované
Revenue Operations Analyst II$77 813
Úroveň I
Irvine, CA17. 4. 202627. 4. 2026Certifikované
Revenue Operations Analyst II$77 813
čiatočný úväzok · Úroveň I
Irvine, CA7. 4. 20267. 4. 2026Certifikované
UI/UX Designer$80 000–$100 000
Úroveň II
Boston, MA19. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Project Manager$102 000–$122 000
Úroveň II
Forest Hills, NY14. 5. 202527. 5. 2025Certifikované
Business Operation Analyst$70 000–$80 000
Úroveň I
Irvine, CA7. 5. 202515. 5. 2025Certifikované
Business Operation Analyst$70 000–$80 000
Úroveň I
Irvine, CA28. 4. 202515. 5. 2025Stiahnuté
Data Administrator$80 000–$90 000
Úroveň I
Boston, MA22. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Manager, Financial Planning & Analysis$124 000–$134 000
Úroveň III
Boston, MA19. 12. 20241. 1. 2025Certifikované, následne stiahnuté
Senior Salesforce Engineer$135 000–$190 000
Úroveň II
San Ramon, CA24. 9. 202421. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Business Operations Analyst$74 922–$84 922
Úroveň I
Boston, MA30. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Operations Analyst$65 000–$85 000
Úroveň I
Somerville, MA20. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Administrator$75 000–$85 000
Úroveň I
Boston, MA5. 7. 202317. 7. 2023Certifikované
Software Engineer$100 000–$110 000
Úroveň I
Boston, MA11. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Operation Analyst$60 000–$70 000
Úroveň I
Boston, MA11. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Operation Analyst$60 000–$70 000
Úroveň I
Ste. 355, MA11. 5. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).