Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Amrize Building Envelope LLC

Amrize Building Envelope LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Amrize Building Envelope LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $169 290.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaNashville, TN
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$169 290
Stredná časť platov$153 246–$181 125
10.–90. percentil$143 646–$183 150

Sponzoruje Amrize Building Envelope LLC víza H-1B?

Amrize Building Envelope LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Controls & Data Systems Manager1$180 000
Lead Applied Researcher1$137 245
Supply Chain Strategy Manager1$158 580
Director of Procurement1$184 500

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20251$180 000
FY20263$158 580

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Director of Procurement$184 500
Úroveň IV
Saginaw, MI23. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Supply Chain Strategy Manager$158 580
Úroveň IV
Nashville, TN13. 3. 20269. 9. 2026Certifikované
Lead Applied Researcher$137 245
Úroveň IV
Waukesha, WI29. 9. 202528. 11. 2025Certifikované
Controls & Data Systems Manager$180 000
Úroveň IV
Waukesha, WI22. 7. 202511. 8. 2025Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).