Domov › Zamestnávatelia › Amvotech Solutions Inc
Amvotech Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Amvotech Solutions Inc podal 35 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 35. Medián ponúkanej mzdy: $84 672.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Amvotech Solutions Inc víza H-1B?
Amvotech Solutions Inc podal 35 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 1. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Amvotech Solutions Inc: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| DevOps Engineer | 5 | $84 672 |
| Network Security Engineer | 3 | $77 522 |
| IT Project Manager | 3 | $83 200 |
| Software Developer | 2 | $105 248 |
| Network Engineer | 2 | $82 080 |
| Network Administrator | 2 | $81 432 |
| Business Analyst | 1 | $80 000 |
| Software Engineer in Test | 1 | $80 850 |
| Software Developer in Test | 1 | $76 565 |
| Software Engineer | 1 | $94 016 |
| ServiceNow Developer | 1 | $94 016 |
| Systems Administrator | 1 | $82 971 |
| Java Developer | 1 | $102 690 |
| Security Analyst | 1 | $91 229 |
| General and Operations Managers | 1 | $85 301 |
| IT Security Analyst | 1 | $84 672 |
| Cyber Security Engineer | 1 | $87 360 |
| Compliance/InfoSec TPM | 1 | $84 672 |
| Full Stack Java Developer | 1 | $80 640 |
| .Net Developer | 1 | $74 360 |
| System Admin | 1 | $94 080 |
| Software Developer Engineer in Test | 1 | $84 094 |
| Information Security Analyst | 1 | $84 672 |
| Sr. DevOps Engineer | 1 | $125 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $88 400 |
| FY2024 | 16 | $84 383 |
| FY2025 | 5 | $84 672 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Oakbrook Terrace, IL9
- Chicago, IL4
- Richmond, VA3
- Tallahassee, FL2
- New York, NY2
- Plano, TX2
- Katy, TX1
- Garland, TX1
- Glendale Heights, IL1
- Irving, TX1
- Las Vegas, NV1
- Houston, TX1
- Sioux Falls, SD1
- Austin, TX1
- Milpitas, CA1
- Farmington Hills, MI1
- Yonkers, NY1
- Wylie, TX1
- Concord, NC1
Povolania
- Software Developers11
- Computer Systems Engineers/Architects8
- Network and Computer Systems Administrators5
- Computer Network Architects3
- Computer Programmers3
- Computer Systems Analysts1
- Web Developers1
- Information Security Analysts1
- Management Analysts1
- Computer Network Support Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Information Security Analyst | $84 672 Úroveň II | Tallahassee, FL | 23. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikované |
| Sr. DevOps Engineer | $125 000 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 23. 12. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované |
| IT Project Manager | $83 200 Úroveň II | Concord, NC | 20. 11. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $95 493 Úroveň I | Yonkers, NY | 20. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer Engineer in Test | $84 094 Úroveň I | Wylie, TX | 20. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $74 880 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| General and Operations Managers | $85 301 Úroveň II | Houston, TX | 19. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Engineer | $70 560 Úroveň II | Chicago, IL | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network Administrator | $77 584 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| IT Security Analyst | $84 672 Úroveň II | Plano, TX | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Cyber Security Engineer | $87 360 Úroveň II | New York, NY | 7. 6. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Full Stack Java Developer | $80 640 Úroveň II | Austin, TX | 18. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $84 672 Úroveň II | Sioux Falls, SD | 18. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Compliance/InfoSec TPM | $84 672 Úroveň II | Plano, TX | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| .Net Developer | $74 360 Úroveň II | Chicago, IL | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| System Admin | $94 080 Úroveň I | Milpitas, CA | 8. 5. 2024 | 8. 5. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $76 960 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| IT Project Manager | $78 354 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 23. 1. 2024 | 23. 1. 2024 | Certifikované |
| IT Project Manager | $151 840 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 29. 12. 2023 | 29. 12. 2023 | Certifikované |
| Security Analyst | $91 229 Úroveň I | Tallahassee, FL | 14. 12. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $94 640 Úroveň I | New York, NY | 13. 10. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikované |
| Systems Administrator | $82 971 Úroveň II | Las Vegas, NV | 11. 8. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $102 690 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 21. 7. 2023 | 21. 7. 2023 | Certifikované |
| Network Security Engineer | $91 520 Úroveň I | Richmond, VA | 7. 6. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer in Test | $76 565 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Network Security Engineer | $77 522 Úroveň I | Richmond, VA | 6. 6. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Network Security Engineer | $77 522 Úroveň I | Richmond, VA | 6. 6. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $94 016 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 26. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| ServiceNow Developer | $94 016 Úroveň II | Oakbrook Terrace, IL | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $94 016 Úroveň II | Chicago, IL | 24. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Network Engineer | $93 600 Úroveň II | Glendale Heights, IL | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $116 480 Úroveň II | Chicago, IL | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Network Administrator | $85 280 Úroveň II | Irving, TX | 15. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer in Test | $80 850 Úroveň I | Garland, TX | 4. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $80 000 Úroveň I | Katy, TX | 13. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).