Domov › Zamestnávatelia › Antora Energy Inc.
Antora Energy Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Antora Energy Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $183 934.
Sponzoruje Antora Energy Inc. víza H-1B?
Antora Energy Inc. podal 12 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 21. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| VP of Commercial Development | 2 | $285 334 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $173 938 |
| Sr. Controls Software Engineer | 1 | $190 000 |
| TPV Module Process Engineer | 1 | $160 000 |
| Staff Electrical Engineer | 1 | $208 000 |
| Business Development & Operations Manager | 1 | $275 000 |
| Senior Power Strategy Associate | 1 | $130 000 |
| Plant Technician II | 1 | $68 640 |
| Senior Process Engineer | 1 | $184 994 |
| Field Engineer | 1 | $101 213 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 6 | $199 000 |
| FY2025 | 1 | $275 000 |
| FY2026 | 5 | $130 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)25 %
- Úroveň III (skúsený)25 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)42 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Mechanical Engineers3
- Marketing Managers2
- Software Developers1
- Materials Engineers1
- Electrical Engineers1
- General and Operations Managers1
- Project Management Specialists1
- Mechatronics Engineers1
- Industrial Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Power Strategy Associate | $130 000 Úroveň II | San Jose, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Field Engineer | $101 213 Úroveň IV | Big Stone City, SD | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Plant Technician II | $68 640 Úroveň I | Big Stone City, SD | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Mechanical Engineer | $182 875 Úroveň III | San Jose, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Process Engineer | $184 994 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Business Development & Operations Manager | $275 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 7. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Staff Electrical Engineer | $208 000–$220 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 9. 7. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Mechanical Engineer | $165 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2024 | 16. 6. 2024 | Certifikované |
| Sr. Controls Software Engineer | $190 000–$220 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2024 | 16. 5. 2024 | Certifikované |
| TPV Module Process Engineer | $160 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 26. 3. 2024 | 29. 3. 2024 | Certifikované |
| VP of Commercial Development | $285 334–$300 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 29. 9. 2023 | 6. 10. 2023 | Certifikované |
| VP of Commercial Development | $285 334–$300 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 29. 9. 2023 | 6. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).