Domov › Zamestnávatelia › Aplomb Technologies Inc. › Validation Analyst
Validation Analyst v Aplomb Technologies Inc.: Mzdy H-1B
12 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Validation Analyst v Aplomb Technologies Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $99 000; stredná polovica $95 716–$103 000.
Žiadosti (LCA)12
Medián ponúkaného platu$99 000
Stredná časť platov$95 716–$103 000
10.–90. percentil$95 014–$104 800
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $97 000 |
| FY2024 | 4 | $98 475 |
| FY2026 | 3 | $105 000 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $82 000 Úroveň I | Piscataway, NJ | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $105 000 Úroveň II | Apex, NC | 5. 12. 2025 | 1. 1. 2026 | Certifikované |
| $120 000 Úroveň III | Fuquay Varina, NC | 6. 11. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikované |
| $101 000–$101 001 Úroveň II | Raritan, NJ | 9. 7. 2024 | 9. 7. 2024 | Certifikované |
| $101 000–$101 001 Úroveň II | Raritan, NJ | 26. 4. 2024 | 26. 4. 2024 | Certifikované |
| $95 950–$100 000 Úroveň II | Holly Springs, NC | 1. 2. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikované |
| $95 950–$105 000 Úroveň II | Holly Springs, NC | 31. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikované |
| $103 000–$103 010 Úroveň II | West Point, PA | 11. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $103 000–$103 001 Úroveň II | West Point, PA | 11. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $95 014–$105 000 Úroveň II | Gaithersburg, MD | 17. 5. 2023 | 26. 5. 2023 | Certifikované |
| $95 014–$105 000 Úroveň II | Gaithersburg, MD | 2. 5. 2023 | 2. 5. 2023 | Certifikované |
| $97 000–$97 001 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 1. 3. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
Validation Analyst u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Aplomb Technologies Inc.
- Software Developer$97 750
- Software Engineer$75 462
- Validation Engineer$96 100
- Business Analyst$90 500
- Data Engineer$100 750
- Clinical SAS Programmer$120 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).