Domov › Zamestnávatelia › App Orchid Inc
App Orchid Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
App Orchid Inc podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 26. Medián ponúkanej mzdy: $126 277.
Sponzoruje App Orchid Inc víza H-1B?
App Orchid Inc podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 13. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Technical Architect | 5 | $147 368 |
| Senior Data Scientist | 3 | $126 277 |
| Project Manager | 2 | $75 691 |
| Lead Data Scientist | 2 | $158 080 |
| Associate QA Lead | 2 | $112 299 |
| Technical Lead | 2 | $151 486 |
| Solution Architect | 2 | $105 560 |
| Data Scientist | 2 | $128 398 |
| Senior Software Engineer | 1 | $115 918 |
| Director, Solution Engineering and Delivery | 1 | $115 066 |
| Lead Software Engineer | 1 | $180 960 |
| Vice President - Sales Engineering | 1 | $161 470 |
| Program Manager | 1 | $105 560 |
| Software Engineer | 1 | $130 250 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $93 631 |
| FY2024 | 12 | $115 492 |
| FY2025 | 7 | $130 250 |
| FY2026 | 1 | $133 952 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)4 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)73 %
- Úroveň III (skúsený)19 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- San Ramon, CA16
- Pflugerville, TX3
- Collierville, TN2
- Hartsdale, NY1
- Hutto, TX1
- Everett, WA1
- Leander, TX1
- Austin, TX1
Povolania
- Software Developers9
- Computer Systems Engineers/Architects7
- Data Scientists6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Statisticians1
- Sales Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Data Scientist | $133 952–$175 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 13. 11. 2025 | 21. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $130 250–$130 300 Úroveň I | San Ramon, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $128 398–$135 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $128 398–$153 500 Úroveň II | San Ramon, CA | 9. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Technical Lead | $155 605–$155 700 Úroveň II | San Ramon, CA | 2. 4. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikované |
| Technical Architect | $155 605–$160 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 25. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| Program Manager | $105 560–$120 000 Úroveň II | Pflugerville, TX | 26. 12. 2024 | 2. 1. 2025 | Certifikované |
| Vice President - Sales Engineering | $161 470–$165 000 Úroveň III | Austin, TX | 27. 11. 2024 | 4. 12. 2024 | Certifikované |
| Lead Software Engineer | $180 960–$181 000 Úroveň III | Leander, TX | 16. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikované |
| Solution Architect | $105 560–$170 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 8. 8. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikované |
| Solution Architect | $105 560–$170 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 2. 8. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikované |
| Director, Solution Engineering and Delivery | $115 066–$185 000 Úroveň II | Hutto, TX | 11. 6. 2024 | 18. 6. 2024 | Certifikované |
| Associate QA Lead | $112 299–$120 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Associate QA Lead | $112 299–$120 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Technical Lead | $147 368–$147 500 Úroveň II | San Ramon, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Technical Architect | $181 272–$182 000 Úroveň III | San Ramon, CA | 3. 4. 2024 | 10. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $110 864–$160 000 Úroveň II | Everett, WA | 2. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Lead Data Scientist | $182 208–$182 210 Úroveň IV | San Ramon, CA | 14. 2. 2024 | 21. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Hartsdale, NY | 12. 12. 2023 | 20. 12. 2023 | Certifikované |
| Technical Architect | $147 368–$180 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 29. 11. 2023 | 6. 12. 2023 | Certifikované |
| Technical Architect | $111 571–$180 000 Úroveň III | Collierville, TN | 20. 9. 2023 | 27. 9. 2023 | Certifikované |
| Technical Architect | $70 096–$180 000 Úroveň III | Collierville, TN | 18. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $126 277–$140 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 5. 4. 2023 | 12. 4. 2023 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $126 277–$140 000 Úroveň II | San Ramon, CA | 5. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Manager | $75 691–$105 000 Úroveň II | Pflugerville, TX | 4. 11. 2022 | 11. 11. 2022 | Certifikované |
| Project Manager | $75 691–$115 000 Úroveň II | Pflugerville, TX | 2. 11. 2022 | 9. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).