Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Applied Materials, Inc › Mechanical Engineer

Mechanical Engineer v Applied Materials, Inc: Mzdy H-1B

93 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Mechanical Engineer v Applied Materials, Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $153 377; stredná polovica $137 363–$164 299.

Žiadosti (LCA)93
Medián ponúkaného platu$153 377
Stredná časť platov$137 363–$164 299
10.–90. percentil$115 000–$182 739

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202324$141 099
FY202427$154 205
FY202519$149 614
FY202623$154 866

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$160 000–$180 000
Úroveň III
Santa Clara, CA3. 6. 20268. 6. 2026Certifikované
$125 000–$145 000
Úroveň III
Gloucester, MA29. 5. 20268. 6. 2026Certifikované
$111 344–$131 344
Úroveň II
Austin, TX14. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$160 548–$180 548
Úroveň III
Santa Clara, CA4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$160 000–$180 000
Úroveň III
Santa Clara, CA4. 5. 20261. 6. 2026Certifikované
$190 000–$210 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA30. 4. 202615. 6. 2026Certifikované
$158 509–$178 509Santa Clara, CA30. 4. 20264. 7. 2026Certifikované
$172 000–$192 000
Úroveň IV
Tempe, AZ30. 4. 20266. 5. 2026Certifikované
$166 693–$186 693
Úroveň IV
Ypsilanti, MI27. 3. 20262. 7. 2026Certifikované
$154 866–$174 866Santa Clara, CA24. 3. 20264. 7. 2026Certifikované
$154 866–$174 866Santa Clara, CA19. 3. 20264. 7. 2026Certifikované
$185 040–$205 040Santa Clara, CA6. 3. 20264. 7. 2026Certifikované
$154 866–$174 866Santa Clara, CA3. 3. 20264. 7. 2026Certifikované
$132 426–$152 426
Úroveň II
Sunnyvale, CA13. 2. 20264. 7. 2026Certifikované
$145 103–$165 103
Úroveň II
Santa Clara, CA10. 2. 20264. 7. 2026Certifikované
$159 197–$179 197
Úroveň III
Sunnyvale, CA23. 1. 202618. 5. 2026Certifikované
$125 000–$145 000
Úroveň III
Gloucester, MA16. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$185 106–$215 106Santa Clara, CA15. 1. 202613. 7. 2026Certifikované
$154 061–$184 061Santa Clara, CA15. 1. 202613. 7. 2026Certifikované
$123 965–$153 965Santa Clara, CA15. 1. 202613. 7. 2026Certifikované
$154 061–$174 061Santa Clara, CA21. 11. 202511. 5. 2026Certifikované
$154 061–$174 061Santa Clara, CA20. 11. 202520. 5. 2026Certifikované
$185 106–$205 106Santa Clara, CA18. 11. 202515. 2. 2026Certifikované
$174 723–$194 723Santa Clara, CA23. 9. 202515. 2. 2026Certifikované
$115 000–$135 000
Úroveň II
Austin, TX28. 8. 20258. 9. 2025Certifikované
$140 000–$160 000
Úroveň III
Gloucester, MA27. 8. 20259. 9. 2025Certifikované
$150 859–$170 859Santa Clara, CA7. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
$97 586–$117 586Gloucester, MA14. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$195 003–$215 003
Úroveň IV
Santa Clara, CA26. 3. 202528. 8. 2025Certifikované
$162 200–$182 200
Úroveň III
Santa Clara, CA7. 2. 20251. 8. 2025Certifikované
$183 093–$203 093
Úroveň IV
Santa Clara, CA5. 2. 202520. 6. 2025Certifikované
$149 136–$169 136Santa Clara, CA14. 1. 202530. 5. 2025Certifikované
$149 614–$169 614Sunnyvale, CA10. 1. 202527. 6. 2025Certifikované
$158 577–$178 577
Úroveň IV
Ypsilanti, MI20. 12. 202429. 4. 2025Certifikované
$149 614–$169 614Santa Clara, CA13. 12. 202431. 1. 2025Certifikované
$178 918–$208 918Santa Clara, CA6. 12. 20241. 6. 2025Certifikované
$149 614–$179 614Santa Cara, CA6. 12. 20241. 6. 2025Certifikované
$123 827–$153 827Santa Clara, CA6. 12. 20241. 6. 2025Certifikované
$135 200–$155 200
Úroveň IV
Gloucester, MA6. 12. 202418. 5. 2025Certifikované
$149 614–$169 614Sunnyvale, CA20. 11. 20249. 5. 2025Certifikované
$155 043–$175 043
Úroveň III
Santa Clara, CA16. 10. 202414. 4. 2025Certifikované
$127 665–$147 665
Úroveň III
Austin, TX27. 9. 202414. 3. 2025Certifikované
$161 148–$181 148
Úroveň IV
Austin, TX11. 9. 20246. 3. 2025Certifikované
$147 047–$167 047Santa Clara, CA6. 9. 20243. 3. 2025Certifikované
$140 525–$160 525
Úroveň III
Santa Clara, CA27. 6. 202427. 12. 2024Certifikované
$148 526–$168 526
Úroveň III
Santa Clara, CA27. 6. 202427. 12. 2024Certifikované
$157 363–$177 363
Úroveň III
Santa Clara, CA27. 6. 202415. 11. 2024Certifikované
$164 299–$184 299
Úroveň IV
Santa Clara, CA21. 6. 202421. 12. 2024Certifikované
$144 500–$164 500
Úroveň III
Santa Clara, CA13. 6. 202413. 12. 2024Certifikované
$171 000–$191 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA11. 6. 202417. 6. 2024Certifikované
$140 525–$160 525
Úroveň III
Santa Clara, CA5. 6. 202410. 6. 2024Certifikované
$173 000–$193 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA8. 5. 20243. 6. 2024Certifikované
$164 299–$184 299
Úroveň IV
Santa Clara, CA3. 5. 20247. 9. 2024Certifikované
$140 525–$160 525
Úroveň III
Santa Clara, CA12. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$85 000–$105 000
Úroveň I
Gloucester, MA9. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$149 728–$169 728
Úroveň III
Sunnyvale, CA3. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$144 000–$164 000
Úroveň III
Santa Clara, CA26. 3. 20248. 4. 2024Certifikované
$170 564–$190 564
Úroveň IV
Santa Clara, CA25. 3. 202424. 9. 2024Certifikované
$154 205–$174 205
Úroveň IV
Austin, TX18. 3. 20244. 6. 2024Certifikované
$210 000–$230 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA14. 2. 20244. 3. 2024Certifikované
$126 160–$146 160
Úroveň II
Santa Clara, CA31. 1. 202417. 5. 2024Certifikované
$173 985–$193 985
Úroveň IV
Santa Clara, CA29. 1. 202420. 7. 2024Certifikované
$194 379–$214 379
Úroveň IV
Santa Clara, CA19. 1. 202418. 6. 2024Certifikované
$116 730–$146 730
Úroveň II
Santa Clara, CA16. 1. 20245. 7. 2024Certifikované
$140 525–$170 525
Úroveň III
Santa Clara, CA16. 1. 20245. 7. 2024Certifikované
$149 700–$169 700
Úroveň IV
Austin, TX20. 12. 20238. 1. 2024Certifikované
$166 400–$186 400
Úroveň IV
Santa Clara, CA7. 11. 20237. 5. 2024Certifikované
$154 294–$174 294
Úroveň III
Sunnyvale, CA3. 11. 202326. 4. 2024Certifikované
$181 325–$201 325
Úroveň IV
Santa Clara, CA19. 10. 202319. 4. 2024Certifikované
$157 220–$177 220
Úroveň III
Santa Clara, CA22. 9. 202322. 3. 2024Certifikované
$124 450–$144 450
Úroveň II
Santa Clara, CA22. 9. 202322. 3. 2024Certifikované
$141 673–$161 673
Úroveň III
Santa Clara, CA21. 9. 202322. 3. 2024Certifikované
$140 525–$160 525
Úroveň III
Santa Clara, CA21. 9. 202318. 12. 2023Certifikované
$153 377–$173 377
Úroveň IV
Canton, MI15. 9. 20231. 11. 2023Certifikované
$110 072–$130 072
Úroveň III
Union, NJ12. 9. 202312. 9. 2023Certifikované
$108 462–$128 462
Úroveň III
Kalispell, MT5. 9. 202317. 2. 2024Certifikované
$164 299–$184 299
Úroveň IV
Santa Clara, CA13. 7. 202321. 12. 2023Certifikované
$120 000–$140 000
Úroveň II
Santa Clara, CA28. 6. 202310. 7. 2023Certifikované
$161 886–$181 886
Úroveň IV
Sunnyvale, CA6. 6. 20231. 12. 2023Certifikované
$146 066–$166 066
Úroveň III
Santa Clara, CA16. 5. 202314. 11. 2023Certifikované
$111 093–$131 093
Úroveň III
Gloucester, MA10. 4. 202321. 9. 2023Certifikované
$151 121–$171 121Santa Clara, CA4. 4. 202310. 9. 2023Certifikované
$94 950–$114 950
Úroveň II
Gloucester, MA4. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$173 752–$193 752
Úroveň IV
Gloucester, MA29. 3. 202310. 4. 2023Certifikované
$183 398–$203 398
Úroveň IV
Santa Clara, CA22. 2. 202322. 6. 2023Certifikované
$161 886–$181 886
Úroveň IV
Santa Clara, CA15. 12. 20224. 6. 2023Certifikované
$200 000–$220 000
Úroveň II
Sunnyvale, CA1. 12. 20223. 1. 2023Certifikované
$113 465–$133 465
Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 11. 202220. 5. 2023Certifikované
$113 420–$133 420
Úroveň II
Santa Clara, CA18. 11. 202220. 5. 2023Certifikované
$115 000–$135 000
Úroveň II
Sunnyvale, CA17. 11. 202228. 11. 2022Certifikované
$129 735–$149 735
Úroveň II
Sunnyvale, CA16. 11. 202218. 5. 2023Certifikované
$137 363–$157 363
Úroveň III
Santa Clara, CA18. 10. 202224. 10. 2022Certifikované
$158 389–$178 389Santa Clara, CA28. 9. 202217. 2. 2023Certifikované

Mechanical Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Applied Materials, Inc

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).