Domov › Zamestnávatelia › Arista Networks, Inc. › Manager, Software Engineering
Manager, Software Engineering v Arista Networks, Inc.: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Manager, Software Engineering v Arista Networks, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $188 268; stredná polovica $171 316–$208 229.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$188 268
Stredná časť platov$171 316–$208 229
10.–90. percentil$160 386–$219 387
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $171 316 |
| FY2024 | 2 | $217 469 |
| FY2025 | 4 | $178 378 |
| FY2026 | 2 | $194 588 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $188 268–$223 829 | Santa Clara, CA | 30. 1. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikované |
| $200 907 Úroveň II | San Francisco, CA | 9. 1. 2026 | 15. 3. 2026 | Certifikované |
| $149 124–$243 090 | New York, NY | 17. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $247 392–$282 000 | Santa Clara, CA | 11. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $196 369–$216 030 | Santa Clara, CA | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $160 386–$178 025 | Austin, TX | 1. 11. 2024 | 22. 4. 2025 | Certifikované |
| $219 387–$244 162 | Santa Clara, CA | 31. 5. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikované |
| $215 551–$240 905 | Santa Clara, CA | 26. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikované |
| $171 316–$202 912 | Santa Clara, CA | 13. 3. 2023 | 22. 3. 2023 | Certifikované |
| $171 316–$202 912 | San Francisco, CA | 13. 3. 2023 | 15. 3. 2023 | Certifikované |
| $171 316–$202 912 | San Francisco, CA | 1. 3. 2023 | 15. 3. 2023 | Certifikované |
Manager, Software Engineering u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Arista Networks, Inc.
- Software Engineer$134 200
- Software Test Engineer$120 768
- Technical Solutions Engineer$100 337
- Advanced Services Engineer$140 272
- Hardware Engineer$159 628
- Systems Engineer$122 317
- POC Engineer$123 117
- Extensibility Engineer$121 560
- Technical Lead, Systems Engineering$145 970
- Mechanical Engineer$142 867
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).