Domov › Zamestnávatelia › Arm, Inc. › Senior Performance Engineer
Senior Performance Engineer v Arm, Inc.: Mzdy H-1B
6 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Performance Engineer v Arm, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $156 192; stredná polovica $151 523–$158 878.
Žiadosti (LCA)6
Medián ponúkaného platu$156 192
Stredná časť platov$151 523–$158 878
10.–90. percentil$129 574–$182 066
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $129 574 |
| FY2024 | 2 | $158 525 |
| FY2025 | 2 | $179 733 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $204 901–$223 200 Úroveň IV | San Jose, CA | 25. 4. 2025 | 20. 10. 2025 | Certifikované |
| $154 565–$201 652 Úroveň IV | Austin, TX | 5. 2. 2025 | 27. 7. 2025 | Certifikované |
| $159 231–$201 652 | San Jose, CA | 26. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| $157 819–$201 652 | San Jose, CA | 26. 6. 2024 | 26. 6. 2024 | Certifikované |
| $150 509–$175 000 Úroveň IV | Austin, TX | 7. 3. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikované |
| $108 638–$170 000 Úroveň II | Austin, TX | 28. 9. 2022 | 21. 3. 2023 | Certifikované |
Senior Performance Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Arm, Inc.
- Staff Engineer$157 414
- Graduate Engineer$114 234
- Senior Engineer$150 509
- Principal Engineer$161 179
- Engineer$114 754
- Design Engineer$110 656
- Software Engineer$119 425
- Staff Verification Engineer$154 565
- Staff Software Engineer$163 550
- Senior Software Engineer$148 830
- Senior Design Engineer$153 504
- Staff Design Engineer$161 179
- Senior Verification Engineer$154 565
- Principal Verification Engineer$161 179
- Performance Engineer$117 092
- Verification Engineer$126 287
- Staff Performance Engineer$155 709
- Graduate Software Engineer$114 754
- Graduate Verification Engineer$107 999
- GPU Modeling Engineer$109 647
- Graduate Implementation Engineer$119 434
- Memory Design Engineer$108 638
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).