Domov › Zamestnávatelia › Arrow Electronics, Inc. › Information Technology Manager
Information Technology Manager v Arrow Electronics, Inc.: Mzdy H-1B
24 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Information Technology Manager v Arrow Electronics, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $161 591; stredná polovica $150 748–$173 568.
Žiadosti (LCA)24
Medián ponúkaného platu$161 591
Stredná časť platov$150 748–$173 568
10.–90. percentil$142 594–$182 924
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $158 925 |
| FY2024 | 7 | $159 907 |
| FY2025 | 7 | $168 612 |
| FY2026 | 2 | $178 692 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $203 925–$224 317 | Centennial, CO | 19. 2. 2026 | 12. 8. 2026 | Certifikované |
| $153 460–$168 806 | Centennial, CO | 20. 1. 2026 | 21. 1. 2026 | Certifikované |
| $153 460–$168 806 | Centennial, CO | 17. 1. 2026 | 20. 1. 2026 | Zamietnuté |
| $155 007–$170 507 Úroveň IV | Centennial, CO | 6. 8. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikované |
| $168 612–$185 474 | Centennial, CO | 25. 7. 2025 | 23. 12. 2025 | Certifikované |
| $152 145–$167 359 | Centennial, CO | 9. 7. 2025 | 15. 11. 2025 | Certifikované |
| $200 385–$220 422 Úroveň IV | Centennial, CO | 30. 4. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| $164 240–$180 664 | Centennial, CO | 11. 2. 2025 | 3. 6. 2025 | Certifikované |
| $178 622–$196 484 | Centennial, CO | 11. 2. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikované |
| $159 907–$175 897 | Centennial, CO | 20. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| $184 000–$202 400 Úroveň IV | Centennial, CO | 9. 7. 2024 | 17. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $149 350–$164 285 | Centennial, CO | 2. 7. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikované |
| $148 000–$162 800 | Centennial, CO | 20. 6. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| $169 479–$186 427 Úroveň IV | Centennial, CO | 30. 5. 2024 | 29. 11. 2024 | Certifikované |
| $162 594–$178 853 Úroveň IV | Centennial, CO | 12. 12. 2023 | 3. 5. 2024 | Certifikované |
| $161 591–$177 750 | Centennial, CO | 5. 12. 2023 | 26. 4. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $164 399–$180 839 | Centennial, CO | 19. 7. 2023 | 21. 9. 2023 | Certifikované |
| $177 656–$199 050 | Centennial, CO | 13. 3. 2023 | 10. 9. 2023 | Certifikované |
| $177 656–$199 050 | Centennial, CO | 21. 2. 2023 | 12. 8. 2023 | Certifikované |
| $141 382–$173 000 | Centennial, CO | 15. 11. 2022 | 22. 11. 2022 | Certifikované |
| $141 382–$175 000 | Centennial, CO | 4. 11. 2022 | 15. 11. 2022 | Certifikované |
| $139 050–$173 000 Úroveň IV | Centennial, CO | 2. 11. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikované |
| $158 925–$180 000 | Centennial, CO | 12. 10. 2022 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
| $147 441–$165 000 | Centennial, CO | 24. 3. 2022 | 12. 9. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Information Technology Manager u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Arrow Electronics, Inc.
- Applications Engineer$140 100
- Enterprise Architect$155 000
- ERP Functional Analyst$140 000
- BI/Reporting Engineer$141 750
- Applications Architect$163 225
- Software Quality Assurance Analyst$115 013
- Web Engineer$136 509
- Technical Analyst$114 036
- Product Owner$132 704
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).