Domov › Zamestnávatelia › Asana, Inc. › Engineering Manager
Engineering Manager v Asana, Inc.: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Engineering Manager v Asana, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $220 000; stredná polovica $220 000–$266 000.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$220 000
Stredná časť platov$220 000–$266 000
10.–90. percentil$202 000–$282 000
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $233 000 |
| FY2024 | 4 | $220 000 |
| FY2025 | 1 | $264 000 |
| FY2026 | 2 | $268 100 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $220 000–$280 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 14. 5. 2026 | 30. 10. 2026 | Certifikované |
| $316 200 Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 5. 2026 | 3. 11. 2026 | Certifikované |
| $264 000–$336 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 23. 5. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| $220 000–$280 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 22. 8. 2024 | 20. 2. 2025 | Certifikované |
| $220 000–$280 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 3. 7. 2024 | 17. 11. 2024 | Certifikované |
| $282 000–$300 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 23. 10. 2023 | 3. 11. 2023 | Certifikované |
| $220 000–$299 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 16. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| $202 000–$258 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 12. 7. 2023 | 14. 7. 2023 | Certifikované |
| $268 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 20. 6. 2023 | 27. 6. 2023 | Certifikované |
| $264 000–$336 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 26. 1. 2023 | 25. 6. 2023 | Certifikované |
| $193 600–$246 400 Úroveň IV | San Francisco, CA | 4. 10. 2022 | 24. 10. 2022 | Certifikované |
Engineering Manager u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Asana, Inc.
- Software Engineer$171 000
- Data Scientist$202 000
- Product Designer$182 000
- Data Engineer$182 000
- Business Intelligence Developer$173 000
- Integrations Engineer$173 360
- Product Owner$173 360
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).