Domov › Zamestnávatelia › Ash Stevens, LLC
Ash Stevens, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Ash Stevens, LLC podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $103 522.
Sponzoruje Ash Stevens, LLC víza H-1B?
Ash Stevens, LLC podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 1. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Ash Stevens, LLC: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Quality Assurance Associate | 2 | $101 761 |
| Quality and Compliance Specialist | 2 | $86 164 |
| Analytical Scientist | 2 | $90 938 |
| Associate Analytical Scientist | 2 | $75 167 |
| Validation Engineer | 2 | $111 110 |
| Global Head of Sales, Discovery Services | 1 | $199 909 |
| Manager, Research and Process Development | 1 | $128 500 |
| Manager, Production and Engineering | 1 | $140 000 |
| Quality Assurance Specialist I | 1 | $75 000 |
| Strategic Operations Planning and Analytics Lead | 1 | $92 000 |
| Manager, Information Technology | 1 | $160 000 |
| Quality Control Chemist II | 1 | $76 294 |
| Strategic Sourcing Manager | 1 | $130 812 |
| Quality Specialist, Data Integrity and QeC | 1 | $90 000 |
| Associate Director, Project Management | 1 | $170 000 |
| Sr. Process Excellence Engineer | 1 | $105 397 |
| Inside Sales Engineer | 1 | $120 000 |
| Associate Director, NA Planning and Strategy | 1 | $140 000 |
| Manager, Supply Chain | 1 | $105 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $97 761 |
| FY2024 | 9 | $105 198 |
| FY2025 | 3 | $96 877 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)4 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)62 %
- Úroveň III (skúsený)29 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Chemists11
- Natural Sciences Managers3
- Operations Research Analysts3
- Industrial Engineers2
- Architectural and Engineering Managers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Purchasing Managers1
- Chemical Engineers1
- Sales Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Analytical Scientist | $96 877 Úroveň III | Riverview, MI | 18. 1. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $130 725 Úroveň III | Riverview, MI | 8. 1. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $91 495 Úroveň II | Riverview, MI | 4. 11. 2024 | 31. 3. 2025 | Certifikované |
| Associate Director, NA Planning and Strategy | $140 000 Úroveň IV | Riverview, MI | 21. 8. 2024 | 30. 11. 2024 | Certifikované |
| Manager, Supply Chain | $105 000 Úroveň II | Riverview, MI | 19. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| Sr. Process Excellence Engineer | $105 397 Úroveň II | Riverview, MI | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Inside Sales Engineer | $120 000 Úroveň II | Houston, TX | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr. Quality Assurance Associate | $100 000 Úroveň III | Riverview, MI | 3. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Associate Analytical Scientist | $75 167 Úroveň II | Riverview, MI | 4. 3. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikované |
| Associate Analytical Scientist | $75 167 Úroveň II | Riverview, MI | 4. 3. 2024 | 15. 3. 2024 | Stiahnuté |
| Associate Director, Project Management | $170 000 Úroveň III | Riverview, MI | 4. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Quality and Compliance Specialist | $86 008 Úroveň II | Riverview, MI | 24. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Control Chemist II | $76 294 Úroveň II | Riverview, MI | 17. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Strategic Sourcing Manager | $130 812 Úroveň II | Riverview, MI | 7. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality and Compliance Specialist | $86 320 Úroveň II | Riverview, MI | 7. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Specialist, Data Integrity and QeC | $90 000 Úroveň II | Riverview, MI | 31. 7. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikované |
| Analytical Scientist | $85 000 Úroveň II | Riverview, MI | 24. 7. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikované |
| Manager, Production and Engineering | $140 000 Úroveň II | Riverview, MI | 10. 5. 2023 | 9. 11. 2023 | Certifikované |
| Quality Assurance Specialist I | $75 000 Úroveň I | Riverview, MI | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Quality Assurance Associate | $103 522 Úroveň III | Riverview, MI | 5. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Strategic Operations Planning and Analytics Lead | $92 000 Úroveň II | Riverview, MI | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Manager, Information Technology | $160 000 Úroveň III | Riverview, MI | 27. 3. 2023 | 25. 4. 2023 | Certifikované |
| Global Head of Sales, Discovery Services | $199 909 Úroveň III | Northborough, MA | 4. 11. 2022 | 5. 5. 2023 | Certifikované |
| Manager, Research and Process Development | $128 500 Úroveň II | Riverview, MI | 2. 11. 2022 | 8. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).