Domov › Zamestnávatelia › AUS Merchant Services, Inc.
AUS Merchant Services, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
AUS Merchant Services, Inc. podal 44 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 42. Medián ponúkanej mzdy: $133 432.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje AUS Merchant Services, Inc. víza H-1B?
AUS Merchant Services, Inc. podal 44 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 12. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v AUS Merchant Services, Inc.: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Engineer | 7 | $135 283 |
| Data Engineer | 6 | $89 357 |
| Engineer II | 3 | $187 741 |
| In-house Sales - Business Operation | 2 | $174 117 |
| Security Expert | 2 | $172 931 |
| Solution Engineer II | 2 | $139 256 |
| Data Engineer II | 2 | $123 531 |
| Risk Strategy Specialist | 2 | $75 368 |
| Product Operation Expert | 1 | $134 285 |
| Product Manager II | 1 | $108 306 |
| Financial Institution Business Development Expert | 1 | $143 220 |
| Staff Product Manager | 1 | $148 595 |
| Solution Architect | 1 | $158 746 |
| Expert, Integrated Marketing | 1 | $148 595 |
| Expert, Anti-Money Laundering & Sanction | 1 | $167 107 |
| Business Development Expert | 1 | $105 893 |
| Senior Fund Management Advisor | 1 | $148 699 |
| Senior Specialist, Anti-Money Laundering & Sanction | 1 | $87 880 |
| Strategic Analyst | 1 | $105 893 |
| Risk Strategy Senior Expert | 1 | $171 766 |
| Fund Management Specialist | 1 | $88 566 |
| Senior Compliance Advisor | 1 | $151 424 |
| Sr. Specialist, Risk Strategy | 1 | $171 766 |
| Risk Strategy Expert | 1 | $96 990 |
| Business Operation Advisor | 1 | $130 187 |
| Senior Product Manager | 1 | $121 846 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 12 | $145 908 |
| FY2025 | 13 | $130 611 |
| FY2026 | 19 | $121 846 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)45 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)30 %
- Úroveň III (skúsený)5 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)20 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers11
- Data Scientists7
- Market Research Analysts and Marketing Specialists4
- Database Administrators4
- Sales Engineers3
- Operations Research Analysts3
- Financial Risk Specialists3
- Management Analysts2
- Logisticians1
- Statisticians1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Business Operation Advisor | $130 187–$193 680 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Product Manager | $121 846–$207 480 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Engineer II | $187 807–$189 120 | Sunnyvale, CA | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Risk Strategy Expert | $96 990–$182 400 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $89 357–$138 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Risk Strategy Specialist | $69 139–$114 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Risk Strategy Specialist | $81 598–$120 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $89 357–$159 240 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $89 357–$128 160 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $89 357–$122 640 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Engineer II | $187 741–$189 120 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 12. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer II | $123 531–$162 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 2. 4. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikované |
| Engineer | $149 365–$173 880 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 25. 3. 2026 | 23. 9. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer II | $123 531–$162 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 24. 3. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| Engineer | $149 365–$152 400 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 16. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikované |
| Sr. Specialist, Risk Strategy | $171 766–$192 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 18. 11. 2025 | 18. 12. 2025 | Certifikované |
| Senior Compliance Advisor | $151 424–$192 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 6. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Fund Management Specialist | $88 566–$96 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 6. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Risk Strategy Senior Expert | $171 766–$174 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 6. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Strategic Analyst | $105 893–$110 004 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 10. 6. 2025 | 10. 8. 2025 | Certifikované |
| Data Engineer | $117 291–$147 240 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 26. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Engineer | $117 291–$144 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Engineer | $130 611–$144 000 | Sunnyvale, CA | 29. 1. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikované |
| Engineer II | $132 579–$156 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 23. 12. 2024 | 5. 1. 2025 | Certifikované |
| Security Expert | $172 931–$180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 9. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Security Expert | $172 931–$180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 6. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Stiahnuté |
| Senior Fund Management Advisor | $148 699–$162 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 19. 11. 2024 | 1. 12. 2024 | Certifikované |
| Engineer | $130 611–$144 000 | Sunnyvale, CA | 8. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Solution Engineer II | $139 256–$165 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 9. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikované |
| Solution Engineer II | $139 256–$165 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 4. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Stiahnuté |
| Senior Specialist, Anti-Money Laundering & Sanction | $87 880–$120 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 30. 9. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikované |
| Expert, Anti-Money Laundering & Sanction | $167 107–$192 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 9. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikované |
| Business Development Expert | $105 893–$130 200 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Sunnyvale, CA | 30. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Financial Institution Business Development Expert | $143 220–$168 000 | Sunnyvale, CA | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Staff Product Manager | $148 595–$204 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineer | $135 283–$145 200 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineer | $135 283–$168 840 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineer | $135 283–$150 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 28. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Solution Architect | $158 746–$204 360 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 28. 5. 2024 | 13. 11. 2024 | Certifikované |
| Expert, Integrated Marketing | $148 595–$222 000 E-3 · Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 4. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikované |
| In-house Sales - Business Operation | $174 117–$180 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 14. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikované |
| In-house Sales - Business Operation | $174 117–$180 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 3. 4. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikované |
| Product Manager II | $108 306–$156 000 Úroveň II | New York, NY | 12. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikované |
| Product Operation Expert | $134 285–$168 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 19. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).