Domov › Zamestnávatelia › AutoX Technologies, Inc.
AutoX Technologies, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
AutoX Technologies, Inc. podal 42 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 41. Medián ponúkanej mzdy: $159 973.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje AutoX Technologies, Inc. víza H-1B?
AutoX Technologies, Inc. podal 42 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v AutoX Technologies, Inc.: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 17 | $146 307 |
| Senior Software Engineer | 10 | $190 466 |
| Data Scientist | 5 | $117 291 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $133 141 |
| IT System Administrator | 1 | $135 000 |
| Senior IT Engineer | 1 | $134 264 |
| Mechanical Engineer | 1 | $112 819 |
| Senior Engineer | 1 | $161 886 |
| Sensor Research Engineer | 1 | $161 886 |
| Mapping and Localization Tech Lead | 1 | $226 158 |
| Technology Lead/COO | 1 | $294 299 |
| Control Software Engineer | 1 | $181 397 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 18 | $160 930 |
| FY2024 | 5 | $135 283 |
| FY2025 | 19 | $172 931 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)33 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)17 %
- Úroveň III (skúsený)24 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)26 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers24
- Mechanical Engineers8
- Data Scientists5
- Network and Computer Systems Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Mechatronics Engineers1
- Software Developers, Systems Software1
- Computer and Information Systems Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Mapping and Localization Tech Lead | $226 158–$350 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 9. 6. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$172 930 Úroveň I | San Jose, CA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $117 291–$148 698 Úroveň I | San Jose, CA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$172 930 Úroveň I | San Jose, CA | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Technology Lead/COO | $294 299 Úroveň IV | San Jose, CA | 19. 5. 2025 | 23. 9. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $199 534–$226 157 Úroveň III | San Jose, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $117 291–$148 698 Úroveň I | San Jose, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$172 930 Úroveň I | San Jose, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $117 291–$145 000 Úroveň I | San Jose, CA | 2. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$165 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 2. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $172 931–$199 534 Úroveň II | San Jose, CA | 28. 4. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikované |
| Control Software Engineer | $181 397–$285 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 11. 4. 2025 | 18. 9. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $117 291–$150 000 Úroveň I | San Jose, CA | 28. 3. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $226 158–$250 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 20. 3. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307–$160 000 Úroveň I | San Jose, CA | 5. 3. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $199 534–$250 000 Úroveň III | San Jose, CA | 4. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $199 534–$226 158 Úroveň III | San Jose, CA | 5. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $181 397–$300 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 4. 10. 2024 | 8. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $181 397–$300 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 4. 10. 2024 | 8. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $199 534–$240 000 Úroveň III | San Jose, CA | 21. 8. 2024 | 22. 12. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 283–$190 000 Úroveň I | Redmond, WA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $120 000–$155 000 Úroveň I | San Jose, CA | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 283–$155 000 Úroveň I | San Jose, CA | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 283–$190 000 Úroveň I | San Jose, CA | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Stiahnuté |
| Senior Mechanical Engineer | $140 525–$220 000 Úroveň III | San Jose, CA | 23. 8. 2023 | 14. 2. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $135 283–$185 000 Úroveň I | San Jose, CA | 14. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $184 662–$300 000 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $184 662–$210 000 Úroveň II | San Jose, CA | 10. 7. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $112 819–$140 000 Úroveň II | San Jose, CA | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $159 973–$200 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Engineer | $161 886–$200 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sensor Research Engineer | $161 886–$300 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $167 149 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 28. 4. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $167 149 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 25. 4. 2023 | 23. 5. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $141 378 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 4. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $167 149 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 11. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $192 941 Úroveň IV | Sammamish, WA | 1. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| IT System Administrator | $135 000 Úroveň II | San Jose, CA | 5. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $300 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 1. 11. 2022 | 14. 11. 2022 | Certifikované |
| Senior IT Engineer | $134 264 Úroveň III | San Jose, CA | 14. 6. 2022 | 1. 7. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Mechanical Engineer | $125 757 Úroveň III | San Jose, CA | 28. 8. 2021 | 7. 9. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $120 578 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 12. 2020 | 21. 12. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).