Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Avail Medsystems, Inc.

Avail Medsystems, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Avail Medsystems, Inc. podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $158 153.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaSanta Clara, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$158 153
Stredná časť platov$144 626–$172 463
10.–90. percentil$136 470–$182 029

Sponzoruje Avail Medsystems, Inc. víza H-1B?

Avail Medsystems, Inc. podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 9. 2023. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Manager, Mobile Software Engineering1$149 157
Manager, DevOps1$188 406
Sr. Algorithm Engineer1$167 149
Sr. Mobile Engineer1$131 033

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$167 149
FY20241$131 033

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Sr. Mobile Engineer$131 033–$150 000Santa Clara, CA27. 9. 202324. 2. 2024Certifikované
Sr. Algorithm Engineer$167 149–$181 830
Úroveň III
Santa Clara, CA8. 5. 20236. 8. 2023Certifikované
Manager, Mobile Software Engineering$149 157–$172 500
Úroveň I
Santa Clara, CA16. 11. 202228. 11. 2022Certifikované
Manager, DevOps$188 406–$190 000
Úroveň II
Santa Clara, CA12. 10. 202221. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).