Domov › Zamestnávatelia › Axalta Coating Systems, LLC
Axalta Coating Systems, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Axalta Coating Systems, LLC podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $115 000.
Sponzoruje Axalta Coating Systems, LLC víza H-1B?
Axalta Coating Systems, LLC podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Axalta Coating Systems, LLC: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Scientist | 4 | $110 087 |
| Director, Global Product Management and Marketing | 2 | $190 000 |
| Solution Architect - Data and Analytics | 1 | $120 000 |
| Senior Quality Engineer | 1 | $106 226 |
| SAP Transport Lead | 1 | $155 000 |
| Scientist - Electrocoat | 1 | $81 000 |
| Quality Complaint Engineer | 1 | $75 254 |
| IT Sr. Manager, ERP (Enterprise Resource Planning) | 1 | $205 962 |
| Senior IT Compliance Analyst | 1 | $119 954 |
| Quality Engineer | 1 | $117 832 |
| IT Application Analyst | 1 | $107 411 |
| Senior IT Security Analyst | 1 | $149 000 |
| Quality Manager | 1 | $126 000 |
| IT Lead - SAP Transportation Management | 1 | $165 000 |
| Supervisor Technology | 1 | $107 203 |
| Refinish Chemist/Senior Chemist | 1 | $100 000 |
| Continuous Improvement Advisor | 1 | $102 586 |
| Team Manager, Formulation Technology | 1 | $134 181 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $113 113 |
| FY2024 | 6 | $116 416 |
| FY2025 | 3 | $110 100 |
| FY2026 | 6 | $116 602 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Glen Mills, PA6
- Mt. Clemens, MI6
- Philadelphia, PA5
- Front Royal, VA2
- Troy, MI1
- Clinton Township, MI1
- Fridley, MN1
Povolania
- Materials Scientists7
- Industrial Engineers3
- Database Administrators2
- Marketing Managers2
- Database Architects2
- Computer and Information Systems Managers1
- Software Developers1
- Information Security Analysts1
- Industrial Production Managers1
- Project Management Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Team Manager, Formulation Technology | $134 181–$150 000 Úroveň IV | Philadelphia, PA | 18. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Continuous Improvement Advisor | $102 586 Úroveň II | Front Royal, VA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Supervisor Technology | $107 203 Úroveň III | Mt. Clemens, MI | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Refinish Chemist/Senior Chemist | $100 000 Úroveň III | Philadelphia, PA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| IT Lead - SAP Transportation Management | $165 000–$185 000 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 24. 11. 2025 | 22. 5. 2026 | Certifikované |
| Quality Manager | $126 000–$136 000 Úroveň III | Mt. Clemens, MI | 3. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Senior IT Security Analyst | $149 000–$165 000 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 15. 7. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikované |
| Senior Scientist | $110 074–$130 000 Úroveň III | Philadelphia, PA | 17. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Scientist | $110 100–$120 000 Úroveň III | Philadelphia, PA | 10. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikované |
| Quality Engineer | $117 832 Úroveň IV | Mt. Clemens, MI | 13. 9. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikované |
| Senior Scientist | $115 000–$130 000 Úroveň III | Fridley, MN | 4. 9. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| IT Application Analyst | $107 411–$116 149 Úroveň III | Mt. Clemens, MI | 25. 6. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Scientist | $93 122–$111 240 Úroveň III | Mt. Clemens, MI | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior IT Compliance Analyst | $119 954–$130 386 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 4. 4. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikované |
| IT Sr. Manager, ERP (Enterprise Resource Planning) | $205 962 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 18. 1. 2024 | 2. 7. 2024 | Certifikované |
| Director, Global Product Management and Marketing | $190 000–$225 000 Úroveň IV | Troy, MI | 20. 6. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikované |
| Director, Global Product Management and Marketing | $190 000–$225 000 Úroveň IV | Clinton Township, MI | 20. 6. 2023 | 26. 7. 2023 | Stiahnuté |
| SAP Transport Lead | $155 000–$170 000 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 25. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikované |
| Scientist - Electrocoat | $81 000–$120 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 11. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Complaint Engineer | $75 254–$82 222 Úroveň II | Front Royal, VA | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Solution Architect - Data and Analytics | $120 000 Úroveň IV | Glen Mills, PA | 20. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| Senior Quality Engineer | $106 226–$110 000 Úroveň IV | Mt. Clemens, MI | 1. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).