Domov › Zamestnávatelia › Baron Capital, Inc.
Baron Capital, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Baron Capital, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $153 000.
Sponzoruje Baron Capital, Inc. víza H-1B?
Baron Capital, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Baron Capital, Inc.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Research Analyst | 3 | $250 000 |
| Enterprise Developer | 3 | $152 000 |
| Research Associate | 2 | $150 000 |
| Associate, Corporate Accounting | 1 | $94 973 |
| Senior Associate, Investment Risk and Data Analytics | 1 | $153 000 |
| Senior Associate, Risk & Data Analytics | 1 | $153 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $170 000 |
| FY2024 | 2 | $197 500 |
| FY2025 | 4 | $126 000 |
| FY2026 | 4 | $176 500 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Financial and Investment Analysts3
- Software Developers3
- Operations Research Analysts2
- Financial Quantitative Analysts2
- Accountants and Auditors1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Research Analyst | $275 000–$325 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 6. 2026 | 13. 9. 2026 | Certifikované |
| Research Associate | $200 000–$250 000 Úroveň II | New York, NY | 23. 6. 2026 | 13. 9. 2026 | Certifikované |
| Senior Associate, Investment Risk and Data Analytics | $153 000–$163 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Associate, Risk & Data Analytics | $153 000–$163 000 Úroveň II | New York, NY | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Associate, Corporate Accounting | $94 973–$100 000 Úroveň II | New York, NY | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Enterprise Developer | $180 000–$200 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 4. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikované |
| Enterprise Developer | $152 000–$175 000 Úroveň III | New York, NY | 26. 11. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| Research Associate | $100 000–$200 000 Úroveň II | New York, NY | 2. 10. 2024 | 28. 3. 2025 | Certifikované |
| Research Analyst | $250 000–$400 000 Úroveň IV | New York, NY | 12. 7. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| Enterprise Developer | $145 000–$165 000 Úroveň III | New York, NY | 26. 6. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Research Analyst | $170 000–$210 000 Úroveň IV | New York, NY | 11. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).