Domov › Zamestnávatelia › Bass Pro LLC
Bass Pro LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Bass Pro LLC podal 46 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 44. Medián ponúkanej mzdy: $105 931.
Sponzoruje Bass Pro LLC víza H-1B?
Bass Pro LLC podal 46 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Bass Pro LLC: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Developer 4 | 12 | $105 000 |
| Solutions Delivery Manager | 7 | $133 250 |
| Systems Engineer 2 | 4 | $73 000 |
| IT Business Analyst | 2 | $91 000 |
| Developer 4 (Frontend React) | 2 | $125 000 |
| Developer 5 | 2 | $132 240 |
| IT Project Manager | 1 | $52 957 |
| Business Data Analyst 2 | 1 | $77 979 |
| Sr. Quality Assurance Analyst | 1 | $110 000 |
| ETL Sr Developer | 1 | $116 376 |
| HRIS System Administrator | 1 | $100 000 |
| Systems Engineer 4 | 1 | $126 023 |
| Business Data Analyst I | 1 | $65 000 |
| Developer 3 | 1 | $94 266 |
| Sr. Business Analyst | 1 | $82 000 |
| Director, IT E-Commerce | 1 | $200 000 |
| Senior Solutions Delivery Manager | 1 | $178 248 |
| Sr. Solutions Delivery Manager | 1 | $156 624 |
| OMS Microservices Developer | 1 | $120 000 |
| QA Lead | 1 | $100 000 |
| Solution Architect, Data Science | 1 | $115 000 |
| eCommerce Automation Engineer | 1 | $100 000 |
| Quality Specialist Product Development | 1 | $59 925 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $104 448 |
| FY2024 | 9 | $103 968 |
| FY2025 | 15 | $120 000 |
| FY2026 | 7 | $105 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)13 %
- Úroveň III (skúsený)39 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)30 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Springfield, MO27
- Omaha, NE4
- Lincoln, NE3
- Canton, MI2
- Memphis, TN1
- Aubrey, TX1
- Summit, NJ1
- Anaheim, CA1
- Phoenix, AZ1
- Pittsburgh, PA1
- South Lyon, MI1
- Nashville, TN1
- Delaware, OH1
- Scottsdale, AZ1
Povolania
- Software Developers19
- Computer and Information Systems Managers9
- Operations Research Analysts5
- Network and Computer Systems Administrators4
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Network and Computer Systems Administrators1
- Data Scientists1
- Commercial and Industrial Designers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Specialist Product Development | $59 925–$100 000 Úroveň II | Springfield, MO | 9. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Developer 4 | $105 000–$120 000 Úroveň III | Springfield, MO | 2. 4. 2026 | 13. 9. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer 2 | $75 000–$85 000 Úroveň I | Scottsdale, AZ | 17. 3. 2026 | 31. 7. 2026 | Certifikované |
| Developer 4 | $120 000–$130 000 Úroveň III | Omaha, NE | 5. 2. 2026 | 19. 7. 2026 | Certifikované |
| Developer 4 | $105 000–$115 000 Úroveň III | Springfield, MO | 5. 2. 2026 | 14. 7. 2026 | Certifikované |
| Developer 4 | $120 349–$135 000 Úroveň III | Canton, MI | 8. 1. 2026 | 27. 6. 2026 | Certifikované |
| Developer 5 | $135 000–$145 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 7. 1. 2026 | 9. 7. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer 2 | $70 000–$76 000 Úroveň I | Delaware, OH | 12. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| OMS Microservices Developer | $120 000–$130 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 28. 8. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Solutions Delivery Manager | $138 000–$158 000 Úroveň III | Springfield, MO | 27. 8. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| QA Lead | $100 000–$145 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 26. 8. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikované |
| Solution Architect, Data Science | $115 000–$145 000 Úroveň IV | Lincoln, NE | 23. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikované |
| eCommerce Automation Engineer | $100 000–$140 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 25. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Solutions Delivery Manager | $156 624–$170 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 27. 2. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| Developer 4 | $105 000–$147 000 Úroveň II | Lincoln, NE | 10. 1. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| Developer 4 | $105 000–$147 000 Úroveň II | Springfield, MO | 6. 1. 2025 | 7. 4. 2025 | Stiahnuté |
| Solutions Delivery Manager | $131 500–$141 500 Úroveň III | Springfield, MO | 20. 12. 2024 | 13. 5. 2025 | Certifikované |
| Solutions Delivery Manager | $131 500–$141 500 Úroveň III | Springfield, MO | 9. 12. 2024 | 13. 5. 2025 | Certifikované |
| Solutions Delivery Manager | $131 500–$141 500 Úroveň III | Springfield, MO | 6. 12. 2024 | 13. 5. 2025 | Stiahnuté |
| Solutions Delivery Manager | $135 000–$160 000 Úroveň III | Springfield, MO | 16. 10. 2024 | 11. 4. 2025 | Certifikované |
| Solutions Delivery Manager | $140 000–$155 000 Úroveň III | Springfield, MO | 10. 10. 2024 | 5. 4. 2025 | Certifikované |
| Developer 4 | $100 000–$130 000 Úroveň III | Springfield, MO | 3. 10. 2024 | 28. 2. 2025 | Certifikované |
| Solutions Delivery Manager | $130 000–$155 000 Úroveň II | Nashville, TN | 15. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| Director, IT E-Commerce | $200 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 6. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Solutions Delivery Manager | $178 248 Úroveň IV | Springfield, MO | 6. 5. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Systems Engineer 2 | $71 000 Úroveň I | South Lyon, MI | 20. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikované |
| Developer 4 | $103 968 Úroveň III | Springfield, MO | 10. 11. 2023 | 25. 4. 2024 | Certifikované |
| Developer 3 | $94 266 Úroveň III | Springfield, MO | 2. 11. 2023 | 3. 5. 2024 | Certifikované |
| Developer 4 | $104 448 Úroveň III | Springfield, MO | 1. 9. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikované |
| Developer 4 (Frontend React) | $125 000 Úroveň IV | Springfield, MO | 8. 8. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikované |
| Developer 5 | $129 479 Úroveň IV | Lincoln, NE | 24. 7. 2023 | 13. 1. 2024 | Certifikované |
| Systems Engineer 2 | $75 000 Úroveň I | Phoenix, AZ | 28. 6. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikované |
| Developer 4 (Frontend React) | $125 000 Úroveň IV | Pittsburgh, PA | 27. 6. 2023 | 9. 7. 2023 | Certifikované |
| Developer 4 | $106 862 Úroveň III | Canton, MI | 27. 6. 2023 | 27. 6. 2023 | Certifikované |
| IT Business Analyst | $91 000 Úroveň I | Anaheim, CA | 13. 6. 2023 | 22. 6. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Developer 4 | $87 235 Úroveň III | Springfield, MO | 31. 5. 2023 | 14. 7. 2023 | Certifikované |
| Business Data Analyst I | $65 000 Úroveň I | Springfield, MO | 10. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Quality Assurance Analyst | $110 000 Úroveň IV | Omaha, NE | 6. 3. 2023 | 12. 7. 2023 | Certifikované |
| ETL Sr Developer | $116 376 Úroveň IV | Omaha, NE | 2. 3. 2023 | 12. 7. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| HRIS System Administrator | $100 000 Úroveň II | Springfield, MO | 16. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikované |
| Developer 4 | $115 771 Úroveň III | Omaha, NE | 2. 2. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikované |
| IT Project Manager | $52 957 Úroveň II | Memphis, TN | 16. 12. 2022 | 15. 1. 2023 | Certifikované |
| IT Business Analyst | $91 000 Úroveň I | Aubrey, TX | 7. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikované |
| Sr. Business Analyst | $82 000 Úroveň I | Springfield, MO | 4. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Systems Engineer 4 | $126 023 Úroveň IV | Summit, NJ | 21. 3. 2022 | 4. 4. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Business Data Analyst 2 | $77 979 Úroveň III | Springfield, MO | 17. 11. 2021 | 6. 12. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).