Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Benchmark Education Company, LLC

Benchmark Education Company, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Benchmark Education Company, LLC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $100 000.

Žiadosti (LCA)21
Certifikované21
Adresa zamestnávateľaNew Rochelle, NY
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$100 000
Stredná časť platov$77 000–$120 000
10.–90. percentil$70 000–$165 000

Sponzoruje Benchmark Education Company, LLC víza H-1B?

Benchmark Education Company, LLC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Benchmark Education Company, LLC: 3 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Senior Software Engineer3$100 000
Pricing Analyst2$67 500
Associate Product Manager2$105 118
Inventory Planning Manager2$90 000
Lead Engineer, Site Reliability2$120 000
Business Intelligence Analyst1$77 000
Solutions Architect1$165 000
Financial Analyst1$65 000
Manager, Financial Planning & Analysis1$175 000
Software Development Project Manager1$110 635
Software Engineer - Tech Lead1$120 000
Director, Site Reliability Engineering1$168 000
Business Analyst1$74 200
Business Operations Manager1$120 000
Accountant1$73 070

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$77 000
FY20249$100 000
FY20255$100 000
FY20264$120 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Accountant$73 070
Úroveň I
New Rochelle, NY8. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Business Operations Manager$120 000
Úroveň II
New Rochelle, NY20. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Lead Engineer, Site Reliability$120 000
Úroveň II
Little Elm, TX6. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Lead Engineer, Site Reliability$120 000
Úroveň II
Little Elm, TX3. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Senior Software Engineer$100 000
Úroveň I
Plano, TX28. 8. 202522. 9. 2025Certifikované
Senior Software Engineer$100 000
Úroveň I
Plano, TX27. 8. 20258. 9. 2025Certifikované
Business Analyst$74 200
Úroveň I
Tampa, FL1. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
Director, Site Reliability Engineering$168 000
Úroveň II
Gilbert, AZ1. 5. 20252. 6. 2025Certifikované
Associate Product Manager$110 235
Úroveň II
Peoria, AZ4. 2. 202518. 5. 2025Certifikované
Software Development Project Manager$110 635
Úroveň I
Bothell, WA12. 9. 202412. 1. 2025Certifikované
Software Engineer - Tech Lead$120 000
Úroveň II
Glendale, AZ26. 8. 202423. 2. 2025Certifikované
Associate Product Manager$100 000
Úroveň II
Wakefield, MA7. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
Inventory Planning Manager$90 000
Úroveň III
Dublin, OH29. 7. 202412. 9. 2024Certifikované
Senior Software Engineer$139 000
Úroveň III
Scottsdale, AZ26. 7. 202416. 1. 2025Certifikované
Inventory Planning Manager$90 000
Úroveň III
Dublin, OH23. 7. 202412. 9. 2024Certifikované
Pricing Analyst$65 000
Úroveň I
New Rochelle, NY14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Pricing Analyst$70 000
Úroveň I
New Rochelle, NY14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Manager, Financial Planning & Analysis$175 000
Úroveň I
New Rochelle, NY14. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Business Intelligence Analyst$77 000
Úroveň I
New Rochelle, NY8. 6. 202330. 9. 2023Certifikované
Solutions Architect$165 000
Úroveň III
Bothell, WA1. 6. 20238. 6. 2023Certifikované
Financial Analyst$65 000
Úroveň I
New Rochelle, NY10. 4. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).