Domov › Zamestnávatelia › BestPPL Technologies, Inc
BestPPL Technologies, Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
BestPPL Technologies, Inc podal 32 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 32. Medián ponúkanej mzdy: $101 200.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje BestPPL Technologies, Inc víza H-1B?
BestPPL Technologies, Inc podal 32 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v BestPPL Technologies, Inc: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 13 | $101 200 |
| Software Developer | 6 | $98 904 |
| Sr. Software Engineer | 5 | $110 000 |
| Data Analyst | 2 | $116 000 |
| Cloud Security Engineer | 1 | $98 904 |
| DotNet Developer | 1 | $98 904 |
| Senior Consultant | 1 | $145 000 |
| Project Manager | 1 | $115 066 |
| Cloud Data Platform Engineer | 1 | $92 040 |
| Product Owner | 1 | $115 066 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $100 000 |
| FY2024 | 12 | $101 200 |
| FY2025 | 6 | $99 018 |
| FY2026 | 3 | $116 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Addison, TX9
- Frisco, TX7
- Allen, TX3
- Prosper, TX3
- Irving, TX2
- Clayton, NC2
- Smyrna, GA1
- Irvine, CA1
- Pleasanton, CA1
- Plano, TX1
- McKinney, TX1
- Agoura Hills, CA1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $112 923 Úroveň II | Prosper, TX | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst | $116 000 Úroveň II | Clayton, NC | 24. 12. 2025 | 24. 12. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $116 000 Úroveň II | Clayton, NC | 19. 11. 2025 | 19. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $84 094 Úroveň I | Addison, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $84 094 Úroveň I | Addison, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Product Owner | $115 066 Úroveň II | Agoura Hills, CA | 28. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Cloud Data Platform Engineer | $92 040 Úroveň II | Addison, TX | 9. 10. 2024 | 9. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $106 000 Úroveň II | Prosper, TX | 24. 9. 2024 | 24. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 100 Úroveň I | Plano, TX | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 100 Úroveň I | Prosper, TX | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $82 100 Úroveň I | Addison, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 200 Úroveň II | Addison, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 200 Úroveň II | Addison, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 200 Úroveň II | Addison, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 200 Úroveň II | Addison, TX | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 200 Úroveň II | Addison, TX | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $101 500 Úroveň II | McKinney, TX | 2. 5. 2024 | 2. 5. 2024 | Certifikované |
| Senior Consultant | $145 000 Úroveň II | Irvine, CA | 13. 2. 2024 | 13. 2. 2024 | Certifikované |
| Project Manager | $115 066 Úroveň II | Pleasanton, CA | 8. 2. 2024 | 8. 2. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $120 000 E-3 · Úroveň II | Frisco, TX | 19. 1. 2024 | 19. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Cloud Security Engineer | $98 904 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| DotNet Developer | $98 904 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $100 000 Úroveň II | Smyrna, GA | 14. 4. 2023 | 15. 4. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $100 000 Úroveň II | Irving, TX | 1. 3. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $105 000 Úroveň II | Irving, TX | 24. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $110 000 Úroveň II | Allen, TX | 21. 12. 2022 | 25. 12. 2022 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $110 000 Úroveň II | Allen, TX | 19. 12. 2022 | 25. 12. 2022 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Allen, TX | 5. 12. 2022 | 12. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).