Domov › Zamestnávatelia › Better Holdco, Inc.
Better Holdco, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Better Holdco, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $125 000.
Sponzoruje Better Holdco, Inc. víza H-1B?
Better Holdco, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 3. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $126 695 |
| General and Operations Managers | 1 | $114 629 |
| Senior Product Manager | 1 | $181 251 |
| Product Manager | 1 | $104 000 |
| Software Development III | 1 | $120 000 |
| Software Development IV | 1 | $140 000 |
| Senior Engineering Manager | 1 | $250 000 |
| Senior Software Engineer, Data | 1 | $180 000 |
| Accounting and Reporting Manager | 1 | $124 000 |
| Growth Manager | 1 | $125 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $128 695 |
| FY2024 | 1 | $125 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers4
- General and Operations Managers1
- Marketing Managers1
- Project Management Specialists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
- Accountants and Auditors1
- Operations Research Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Growth Manager | $125 000 Úroveň II | New York, NY | 18. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Data | $180 000 Úroveň II | San Jose, CA | 1. 8. 2023 | 19. 1. 2024 | Certifikované |
| Accounting and Reporting Manager | $124 000 Úroveň III | New York, NY | 30. 6. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Development IV | $140 000 Úroveň III | New York, NY | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Engineering Manager | $250 000 Úroveň IV | Hoboken, NJ | 4. 4. 2023 | 17. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $120 000 Úroveň II | New York, NY | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Development III | $120 000 Úroveň III | Syracuse, NY | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $133 390 Úroveň III | New York, NY | 22. 3. 2023 | 20. 9. 2023 | Certifikované |
| Product Manager | $104 000 Úroveň II | New York, NY | 22. 3. 2023 | 20. 9. 2023 | Certifikované |
| General and Operations Managers | $114 629 Úroveň II | New York, NY | 2. 11. 2022 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior Product Manager | $181 251 Úroveň IV | Exton, PA | 11. 10. 2022 | 22. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).