Domov › Zamestnávatelia › Brand Shared Services, LLC
Brand Shared Services, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Brand Shared Services, LLC podal 16 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $120 000.
Sponzoruje Brand Shared Services, LLC víza H-1B?
Brand Shared Services, LLC podal 16 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 7. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Engineer I | 3 | $75 000 |
| Engineer Manager | 2 | $148 000 |
| Engineer III | 2 | $122 624 |
| Senior Financial Analyst | 2 | $108 006 |
| Senior Product Development Engineer | 1 | $125 000 |
| Principal Data Engineer | 1 | $145 000 |
| Manager, Market Analytics | 1 | $138 000 |
| Sales Operations Analyst | 1 | $72 000 |
| Senior Analyst, IT Services | 1 | $138 000 |
| Talent Acquisition Technology Leader (Sr. Manager) | 1 | $172 000 |
| Product Manager | 1 | $120 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $125 000 |
| FY2024 | 1 | $145 000 |
| FY2025 | 9 | $122 624 |
| FY2026 | 5 | $112 011 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)27 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)7 %
- Úroveň III (skúsený)13 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)53 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Fenton, MO4
- Atlanta, GA4
- Richardson, TX2
- Tempe, AZ1
- Scotia, NY1
- Carlstadt, NJ1
- St. Charles, MO1
- Houston, TX1
- Dallas, TX1
Povolania
- Mechanical Engineers4
- Civil Engineers4
- Data Scientists2
- Financial and Investment Analysts2
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer and Information Systems Managers1
- Sales Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Manager | $120 000–$166 000 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Financial Analyst | $104 000–$116 098 Úroveň III | Richardson, TX | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Financial Analyst | $112 011 Úroveň III | Richardson, TX | 20. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Talent Acquisition Technology Leader (Sr. Manager) | $172 000–$210 000 | Atlanta, GA | 30. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikované |
| Engineer I | $80 000–$90 000 Úroveň I | Houston, TX | 12. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Analyst, IT Services | $138 000–$148 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 10. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Engineer III | $108 000–$140 000 Úroveň IV | Fenton, MO | 8. 7. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované |
| Engineer III | $137 248 Úroveň IV | St. Charles, MO | 30. 6. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Engineer I | $75 000–$85 000 Úroveň I | Scotia, NY | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sales Operations Analyst | $72 000–$82 000 Úroveň I | Carlstadt, NJ | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Engineer Manager | $148 000–$168 000 Úroveň IV | Fenton, MO | 2. 1. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikované |
| Engineer Manager | $148 000–$168 000 Úroveň IV | Fenton, MO | 30. 12. 2024 | 27. 6. 2025 | Stiahnuté |
| Manager, Market Analytics | $138 000–$148 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 25. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikované |
| Engineer I | $70 000–$90 000 Úroveň I | Tempe, AZ | 16. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikované |
| Principal Data Engineer | $145 000–$175 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 2. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Product Development Engineer | $125 000–$135 000 Úroveň IV | Fenton, MO | 18. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).