Domov › Zamestnávatelia › Bright IT Inc
Bright IT Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Bright IT Inc podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 14. Medián ponúkanej mzdy: $96 283.
Sponzoruje Bright IT Inc víza H-1B?
Bright IT Inc podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 3 | $104 000 |
| Regulatory Affairs Specialist | 2 | $69 826 |
| Business Analyst | 2 | $84 635 |
| Software Engineer | 1 | $89 939 |
| C Plus Plus Developer | 1 | $123 136 |
| Full Stack Developer | 1 | $106 080 |
| Full Stack Java Developer | 1 | $104 000 |
| EDI Business Analyst | 1 | $72 800 |
| System Analyst | 1 | $81 120 |
| Java Developer | 1 | $110 240 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 3 | $75 982 |
| FY2025 | 7 | $104 000 |
| FY2026 | 4 | $82 160 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Columbus, OH4
- Plano, TX2
- Tampa, FL1
- Revere, MA1
- Waltham, MA1
- Pontiac, MI1
- Farmington Hills, MI1
- Okemos, MI1
- Baltimore, MD1
- Clementon, NJ1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $110 240 Úroveň II | Clementon, NJ | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| System Analyst | $81 120 Úroveň II | Baltimore, MD | 27. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| EDI Business Analyst | $72 800 Úroveň II | Okemos, MI | 27. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| Business Analyst | $83 200 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 7. 1. 2026 | 15. 1. 2026 | Certifikované |
| C Plus Plus Developer | $123 136 Úroveň II | Waltham, MA | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $104 000 Úroveň II | Columbus, OH | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $106 080 Úroveň II | Plano, TX | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Developer | $106 080 Úroveň II | Plano, TX | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Java Developer | $104 000 Úroveň II | Columbus, OH | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $86 070 Úroveň II | Pontiac, MI | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $102 627 Úroveň II | Columbus, OH | 18. 10. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikované |
| Regulatory Affairs Specialist | $75 982 Úroveň II | Revere, MA | 12. 7. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikované |
| Regulatory Affairs Specialist | $63 669 Úroveň II | Columbus, OH | 24. 6. 2024 | 26. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $89 939 Úroveň II | Tampa, FL | 13. 2. 2024 | 20. 2. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).